PRIVATI MOKYKLA VILNIUJE

Norėdami įkvėpti Jūsų vaikus siekti savo svajonių, patys turime jų siekti. Todėl svajonių mokyklą pavertę realybe, kviečiame savųjų siekti drauge. Gedimino miesto mokyklos steigėjos – itin kvalifikuotos ir profesionalios mokytojos, savo karjeros istorijoje turinčios daug patirčių ir sėkmės istorijų. Jos puikiai žino, kokių žinių turi įgyti moksleivis, kad vaikas gebėtų sėkmingai siekti savo tikslų, būtų kūrybiškas ir priimtų iššūkius. Vaiko kelyje į mokslo sėkmę nepamainomai svarbus yra geras ir profesionalus mokytojas.

Šioje mokykloje kuriama jauki ir moderni aplinka, kurioje svarbi vaiko savijauta. Joje ne tik siekiama aukštų rezultatų, bet ir puoselėjamos vaikų žmogiškosios vertybės: empatija, sąžiningumas, atsakingumas, pagarba sau ir kitiems, nuoširdumas, meilė mokymuisi, drąsa, savarankiškumas.

Mokykla – ne tik mes, tai ir Jūs, ir tie žmonės, su kuriais Jūsų vaikai susidurs ateityje, užaugę ir išėję kurti savo gyvenimo. Todėl bendradarbiaudami su socialiniais partneriais (universitetais, verslo įmonėmis, tarptautinėmis organizacijomis), į ugdymo procesą įtraukdami savo srities profesionalus, mes siekiame, kad Jūsų vaikai įgytų reikalingiausių gebėjimų ir žinių savo ateičiai.

Gedimino miesto mokykla – ugdanti ir įkvepianti vaiką mokykla, kuri padės jam tapti pažangiu ateities žmogumi.

Kontaktai:

Internetinė svetainė: https://www.gediminomokykla.lt/

Gabriele333
861255500
Miestas: Vilnius
email
nopic
delfi logo rgb
facebook
gmail
youtube
lrytas