Dizaino paslaugos, reklama, maketavimo darbai

Žiūrėti visus skelbimus EuroEGO UAB
€ 50.00

Atliekame įvairius dizaino darbus visoje Lietuvoje. Darbas bus atliktas kokybiškai ir per trumpą laiką.

Kuriame reklaminius bei informacinius internetinius banerius, animaciją, animuotus el. atvirukus, 3D vizualizaciją, logotipus, prekės ženklus, įvairią spaudą (kalendoriai, žurnalai, knygos, bilietai, kvietimai, vizitinės kortelės, firminiai blankai, lipdukai, skrajutės, atvirukai, lankstinukai, katalogai, vėliavos, maišeliai, pakuotės, etiketės ir kt.) bei dar daugiau.

Mūsų interneto svetainė: http://www.euroego.lt/home/dizainas/

Atitvėrimo sistemos, modulinės konstrukcijų sistemos renginiams, reklaminė įranga prekybai, mobilūs degustaciniai staliukai. Stulpeliai su virvėmis, stoveliai su virvėmis atitvėrimui, reklaminiai stalai, reklaminiai barjerai su reklama. Reklaminių iškabų gamyba, šviesdėžių ir švieslenčių gamyba, stendai nuotraukoms, ardomi stendai ir info stalai. Info barai, vidaus ir lauko reklama, stendai ant sienos, vidaus ir lauko grindų stovai. Eilių atitvarai, konferencijų ir renginių įrengimas, stendai prezentacijoms ir renginiams, konstrukcijos ir jų sistemos renginiams. Reklamos agentūra.

Įmonės kontaktai:
UAB EuroEGO
860631237, 860512959
info@euroego.lt

Kontaktai:

Internetinė svetainė: www.euroego.lt

EuroEGO UAB
860631237
Miestas: Vilnius
email
Dizaino paslaugos, reklama, maketavimo darbaiDizaino paslaugos, reklama, maketavimo darbaiDizaino paslaugos, reklama, maketavimo darbai
delfi logo rgb
facebook
gmail
youtube
lrytas