Reklaminiai tentai Jūsų verslui!

Žiūrėti visus skelbimus Spalvota Reklama

Aukštos kokybės reklaminiai tentai gaminami iš vokiškos kokybės medžiagų. Tentai pagaminami per 1-3 d.d ir pristatomi visoje Lietuvoje. Pagal poreikį esame pajėgūs pagaminti bet kokio dydžio tentus. Reklaminiai tentai spausdinami lateksiniais bei solventiniais dažais, priklausomai nuo tento dydžio. Tentų gamyboje bei montavime turime ilgametę patirtį, kuri mums suteikia galimybę patarti savo klientams ką daryti, kad būtų išgautas geriausias rezultatas, kokias medžiagas rinktis savo norimam tentui, kaip sukurti efektyvų tento dizainą, kad jis būtų pastebėtas potencialių klientų. Reklaminiai tentai yra viena iš pigiausių lauko reklamos priemonių, kuri gali būti montuojama beveik visur – nuo pastatų sienų iki Jūsų įmonės ar gyvenamos teritorijos tvoros. Įvairaus tipo tentai naudojami autostradų stenduose, statybų vietose, miestuose ant daugiaaukščių pastatų bei parduotuvių interjere. Pasinaudokite šia gan efektyvia reklamos priemone ir Jūs.

Pagelbėsime visais aktualiais klausimais, padėsime sukurti dizainą, pagaminsime bei atvyksime sumontuoti reklaminį tentą.

Kreipkitės:
Tel.nr: +370 655 54906
El.paštas: info@spalvotareklama.lt
Daugiau informacijos bei preliminarias kainas rasite čia >>> http://www.spalvotareklama.lt/lauko-reklama/reklaminiai-tentai

Kontaktai:

Internetinė svetainė: www.spalvotareklama.lt/reklaminiai-tentai

Spalvota Reklama
37065554906
Miestas: Panevėžys
email
Reklaminiai tentai Jūsų verslui!Reklaminiai tentai Jūsų verslui!Reklaminiai tentai Jūsų verslui!
delfi logo rgb
facebook
gmail
youtube
lrytas