Profesionalus stiklų matinimas visoje Lietuvoje

Žiūrėti visus skelbimus Spalvota Reklama
€ 15.00

Stiklų matinimas reikalingas įvairaus tipo pastatuose, kuriuose norima atskirti erdves ar užtikrinti patalpose esantiems žmonėms privatumo jausmą. Stiklų matinimas bene dažniausiai naudojamų paslaugų stiklų apklijavimo sferoje. Ši plėvelė naudojama tiek namų aplinkoje, tiek ir adminstracinių ar komercinių patalpose. Norint patalpoms suteikti privatumo tuo pačiu išlaikant bendrą interjero dizaino vaizdą, ypač, dažnai renkamasi šerkšno matinė plėvelė stiklams, kuri interjere sukuria ne vien privatumo jausmą, bet ir estetišką įvaizdį. Norintiems nors šiek tiek išsiskirti iš kitų mes siūlome spalvotas matines plėveles bei pasirinktos spalvos ar dizaino spaudą ant matinės plėvelės.

Visada verta kreiptis į savo srities profesionalus, tad visada esame pasiruošę suteikti nemokamą konsultaciją ar atvykus į vietą stiklų išmatavimo paslaugą.
Kadangi mūsų didelę patirtį turintys apklijuotojai gyvena visuose didžiuosiuose miestuose, galime drąsiai sakyti, kad dirbame visoje Lietuvoje.

Daugiau apie matinės plėvelės privalumus bei pasirinkimą galite pasiskaityti čia:
https://www.spalvotareklama.lt/matine-plevele-stiklams

Kontaktai Vilniuje / Kaune / Šiauliuose / Klaipėdoje: +370 655 54906
Kontaktai Panevėžyje: +370 636 42497

Dažniausiai pasiūlymus pateikiame per 2 val, tad visada galite kreiptis el.paštu:
info@spalvotareklama.lt

Kontaktai:

Internetinė svetainė: www.spalvotareklama.lt

Spalvota Reklama
865554906
Miestas: Vilnius
email
Profesionalus stiklų matinimas visoje LietuvojeProfesionalus stiklų matinimas visoje LietuvojeProfesionalus stiklų matinimas visoje Lietuvoje
delfi logo rgb
facebook
gmail
youtube
lrytas