Parduodamos metalo apdirbimo staklės

Kompleksu, kaip vienas turtinis vienetas, parduodamos BAB „Vingriai“ ir L&M International Trading Ltd. priklausančios metalo apdirbimo staklės. Kaina: 184.238,00 Eur plius kiti mokėtini mokesčiai (metalo apdirbimo staklių kompleksas parduodamas už ne mažesnę nei skelbime nurodyta kaina).

Pažymėtina, jog pirkėjas privalo savo lėšomis visą įsigytą turtą išmontuoti ir išvežti iš patalpų, esančių adresu Pramonės g. 141, Vilnius, per 20 kalendorinių dienų nuo pirkimo-pardavimo sutarties pasirašymo dienos. Pirkėjui pažeidus turto išmontavimo ir išvežimo terminą, jam taikyti 1.000 Eur (vieno tūkstančio eurų) dydžio baudą už kiekvieną vėlavimo dieną. Turto pirkėjui tenka visa rizika, susijusi su perkamo turto išmontavimu bei išsivežimu iš patalpų, esančių adresu Pramonės g. 141, Vilnius. Turtas yra trečiojo asmens valdomose patalpose, į kurias patekti krovininiu transportu galima tik per kito trečiojo asmens patalpas, dėl to bet kokie susitarimai, sąlygos ir terminai, kiek tai susiję su trečiųjų asmenų valia, yra laikomi išimtine pirkėjo rizika.

Pasiūlymai renkami 7 kalendorines dienas, juos raštu pateikiant bankroto administratoriui el. p: gabriele@nemokumovaldymas.lt.

Dėl detalesnės informacijos, komplekso sudėties bei metalo apdirbimo staklių apžiūros kreiptis elektroniniu paštu adresu: gabriele@nemokumovaldymas.lt.

Kontaktai:

Bankroto administratorius
Miestas: Vilnius
email
nopic
delfi logo rgb
facebook
gmail
youtube
lrytas