SCENŲ KONSTRUKCIJOS, pakyloms, renginiams, koncertams

Žiūrėti visus skelbimus EuroEGO UAB
€ 1 000.00

Aliumininės konstrukcinės sistemos parodoms, mugėms, koncertams, kitiems viešiems renginiams.

http://www.euroego.lt/home/scenu-konstrukcijos/

Išsakykite mums savo pageidavimus, o mes pasirūpinsime techniniais dalykais – konstrukcijų projektavimu, gamyba ir paruošimu, 3D vizualizacija, apipavidalinimu, galime įkomponuoti reklaminius eksponatus.

Konstrukcijos lengvos ir kompaktiškos, paprastai montuojamos – todėl pasiruošimas renginiui ar tvarkymasis po jo ilgai neužtruks. Ant jų galite kabinti apšvietimą, LED ekranus, projektorius, monitorius, parodoje pristatomą produkciją.

Stendų sistema X - konstrukcijos:
http://www.euroego.lt/home/stendu-sistema-x/

Apsauginiai borteliai, reklaminės vėliavos ir vėliavų stiebai, parodinių sienelių gamyba, konferencijų stendai. Atitvarai su juostomis, plakatai ir plakatų laikikliai, stendų nuoma ir gamyba, parodinės įrangos nuoma. Parodų ir mugių įranga, transportavimo krepšiai plakatams ir stendams, ekspozicijų stendai parodoms, besisukantys stovai. Nestandartiniai stendai mugėms, info stalų nuoma, eksponatų aptvėrimas, info stalai parodoms. Atitvarų nuoma, vienpusiai ir dvipusiai stendai, reklaminiai rėmeliai tiesaus kampo, scenų pakylos ir podiumai. Roll up ir Pop Up stendai, renginiai ir jų organizavimas, barjerai su logotipu.

UAB EuroEGO
info@euroego.lt
Tel.: +37060631237, +37060512959

Kontaktai:

Internetinė svetainė: www.euroego.lt

EuroEGO UAB
860631237
Miestas: Vilnius
email
SCENŲ KONSTRUKCIJOS, pakyloms, renginiams, koncertamsSCENŲ KONSTRUKCIJOS, pakyloms, renginiams, koncertamsSCENŲ KONSTRUKCIJOS, pakyloms, renginiams, koncertams
delfi logo rgb
facebook
gmail
youtube
lrytas