Moduliniai stendai, parodos, mugės - Stendų sistema X

Žiūrėti visus skelbimus EuroEGO UAB
€ 500.00

Stendų sistema X - tai konstrukcijos iš aliuminio su apsauginiu plastiko sluoksniu. Naudojamos mobiliose parodose stendų montavimui.

http://www.euroego.lt/home/stendu-sistema-x/

Šios konstrukcijos – itin praktiškos, nes iš vienos konstrukcijos galima surinkti įvairius stendus, priklausomai nuo turimos vietos ar pristatomos produkcijos. Plakatų gamyba – viena pigiausių, todėl informaciją galėsite atnaujinti neišleisdami daug pinigų. CROSS ir TRUSS konstrukcijos paprastai surenkamos, nes viskas, ko reikia sujungimui, jau yra įkomponuota. Pervežimas taip pat nesukels problemų, nes konstrukcijos lengvos ir kompaktiškos (kai kurios net gali susiploti).

Scenų konstrukcinė sistema:
http://www.euroego.lt/home/scenu-konstrukcijos/

Tūrinės iškabos ir tūrinė reklama, ištraukiami stendai ir baneriai rollup, parodų sienelės ir sistemos, dviaukščiai parodiniai stendai. Varstomi rėmeliai click, pastatomi stendai prezentacijoms, atitvarai eilėms, foto sienelių nuoma. Prekybiniai stendai, parodų stendo įrengimas ir apipavidalinimas, plastikiniai ir aliuminiai rėmai, parodų stovai. Staliukai prezentacijoms ir degustacijoms, prekybinės vitrinos, mobilūs parodų stendai, informacinės lentelės. LED šviečiantys stendai ir rėmeliai, išlenkti stendai ir sienelės, grafinių plakatų gamyba, prezentaciniai stalai. Transportavimo dėžių gamyba, informaciniai stendai universitetams, apsauginės tvorelės.

UAB EuroEGO
Tel.: 860631237, 860512959
E-mail info@euroego.lt

Kontaktai:

Internetinė svetainė: www.euroego.lt

EuroEGO UAB
860631237
Miestas: Vilnius
email
Moduliniai stendai, parodos, mugės - Stendų sistema XModuliniai stendai, parodos, mugės - Stendų sistema XModuliniai stendai, parodos, mugės - Stendų sistema X
delfi logo rgb
facebook
gmail
youtube
lrytas