ISOframe stendų sistemos parodoms, renginiams, pobūviams

Žiūrėti visus skelbimus EuroEGO UAB
€ 1 000.00

„ISOframe“ – ypač modernūs švedų gamybos anoduoto aliuminio stendai, pasižymintys unikalia konstrukcija. Jie sudaryti iš atskirų segmentų (modulių), todėl stendo formą lengva pakeisti – išlenkti lanku, ištiesinti, užlenkti kraštus, prijungti info stalus, vitrinas, lentynas, monitorius. Sujungimas ir išardymas paprastas ir greitas – segmentai tarpusavyje tvirtinasi įmontuotais fiksatoriais, o plakatai kabinami magnetų pagalba, taigi nereikės papildomų įrankių. Su šiais stendais be vargo pasiruošite parodoms ir išskirtinai pristatysite savo įmonę.

Galimi sistemos variantai:
1. „ISOframe wave“ lankstūs stendai
http://www.euroego.lt/home/stendai-iso-frame-aliuminiai/stendai-iso-frame-aliuminiai-wave

2. „ISOframe exhibit“ fiksuoti stendai
http://www.euroego.lt/home/stendai-iso-frame-aliuminiai/stendai-iso-frame-aliuminiai-exhibit

3. „ISOframe counters“ info stalai
http://www.euroego.lt/home/stendai-iso-frame-aliuminiai/stendai-iso-frame-info-stalai

Gamintojas suteikia net 10 metų garantiją.

Originalūs moduliniai stendai, mobili stendų sistema, širmos ir pertvaros, lankstūs stendai. Atitvarų sistema su virvėmis, parodos, stulpeliai užtvaroms, konstrukcijos scenoms. Įranga ekspozicijoms ir prezentacijoms, ES paramos stendai, reklaminiai baneriai ir stoveliai, reklaminės nuorodos ir rodyklės. Baneriai ir reklama, reguliuojamo aukščio reklaminiai stendai, mobiliųjų stendų gamyba bei prekyba, foto nuotraukų redagavimas. Firminiai stovai, stendai iš plieno ir metalo, kilnojamos stendų konstrukcijos, stendai parodoms ir mugėms. Stendai darbo įstaigoms, reklaminiai stovai ir bokštai, surenkami stendai.

Youtube:
https://www.youtube.com/watch?v=Jyo1n0E4fqw
https://www.youtube.com/watch?v=6vGyMbLTagQ
https://www.youtube.com/watch?v=OJILBscBuEM


UAB EuroEGO
info@euroego.lt
860631237, 860512959

Kontaktai:

EuroEGO UAB
860631237
Miestas: Vilnius
email
ISOframe stendų sistemos parodoms, renginiams, pobūviamsISOframe stendų sistemos parodoms, renginiams, pobūviamsISOframe stendų sistemos parodoms, renginiams, pobūviams
delfi logo rgb
facebook
gmail
youtube
lrytas