Stendai parodoms, renginiams, reklamai, informacijai

Žiūrėti visus skelbimus EuroEGO UAB
€ 150.00

Mobilūs ekspoziciniai stendai – laiko patikrinta, patogi ir praktiška priemonė informacijos ar produkcijos eksponavimui parodose. Stendus paprasta naudoti, juose pateikta informacija aiškiai matoma lankytojams.

Aliuminiai stendai: ISOframe, TETRA, EGO, Dantyto aliuminio, FOGA
Plastikiniai stendai: Flexiframe
Chromuoto metalo stendai: TUBE
Stendai iš medžio - mediniai

Siūlome kokybiškus, pagal užsakymą gaminamus, pritaikytus kiekvieno kliento poreikiams, įvairių konstrukcijų ir dydžių stendus.

Kilnojami reklaminiai stendai, parodinė įranga reklamai, pakylos, prekybiniai prekystaliai. Vidinės ir išorinės reklamos gamyba, vitrinų gamyba ir apipavidalinimas, parodų stendų įrengimas, modulinės scenų pakylos. Konferencijos ir jų įranga, ekspoziciniai stendai mokykloms, foto sienelės, pakabinami ir pastatomi stendai. Informaciniai ir reklaminiai stendai, grafiniai stendai su plakatais, vidaus ir lauko atitvarai, reklaminiai skydai ir rėmai. Reklaminiai stendai, stiklo pluošto vėliavų stiebai, lankstūs magnetiniai stendai parodoms, šviesdėžės ir švieslentės. Stendų gamyba ir nuoma, mobilūs staliukai parodoms, ES paramos skydų ir stendų gamyba.

UAB EuroEGO
Telefonai: 860631237, 860512959
El. paštas: info@euroego.lt

Kontaktai:

Internetinė svetainė: www.euroego.lt

EuroEGO UAB
860631237
Miestas: Vilnius
email
Stendai parodoms, renginiams, reklamai, informacijaiStendai parodoms, renginiams, reklamai, informacijaiStendai parodoms, renginiams, reklamai, informacijai
delfi logo rgb
facebook
gmail
youtube
lrytas