Atitvarai (eilėms, zonoms, eksponatams)

Žiūrėti visus skelbimus EuroEGO UAB
€ 65.00

Atitvarai – tai stoveliai masyviu plokščiu pagrindu, sujungti tarpusavyje. Jie nepakeičiami, kai reikia aptverti objektus, atskirti zonas ar sureguliuoti žmonių judėjimą renginių metu, klubuose, muziejuose, viešbučiuose, kino teatruose ir kitur.

Atitvarai labai praktiški, nes juos paprasta naudoti, prireikus galima lengvai pakeisti jų vietą, reguliuoti juostų ilgį. Sandėliavimui stovelį galima išardyti į dvi dalis, o vėl paruošti jį naudojimui gali net vaikas. Atitvarai sveria 7 kg, todėl yra stabilūs ir tvirtai stovi. Jie patvarūs ir ilgaamžiai. Stoveliai estetiškos išvaizdos, lengvai įsikomponuos prie aplinkos ar pastato interjero.

Didelis spalvų, formų pasirinkimas, atitvarai jungiami virvėmis (iki 6m) arba juostomis (iki 5,5m).

Virviniai atitvarai: http://www.euroego.lt/home/virviniai-eiliu-atitvarai

Juostiniai atitvarai: http://www.euroego.lt/home/juostiniai-eiliu-atitvarai

UAB EuroEGO
+37060631237, +37060512959
info@euroego.lt

Scenų gamyba iš aliuminio konstrukcijų, ekspozicijų ir parodinių stendų projektavimas, brošiūrinės reklamai, mobilūs atitvarai renginiams. Informaciniai grindų stovai, podiumai, halogeniniai ir LED stendų šviestuvai, reklaminės iškabos. Ekspozicinės foto sienelės, degustaciniai staliukai ir stalai, iškabos ir jų gamyba, stendų projektavimas ir montavimas. Vizualinis apipavidalinimas ir paruošimas spaudai, barjerai su grandine, vientisos sienos reklaminis stendas, brošiūrų laikikliai. Aliuminiai ir mediniai stendai, LED šviečiantys stendai, tekstiliniai mobilūs stendai, transportavimo dėžės ant ratukų. Prezentacijos, spauda ant tentų ir audinio, scenos ir sceninės konstrukcijos.

Kontaktai:

Internetinė svetainė: www.euroego.lt

EuroEGO UAB
860631237
Miestas: Vilnius
email
Atitvarai (eilėms, zonoms, eksponatams)Atitvarai (eilėms, zonoms, eksponatams)Atitvarai (eilėms, zonoms, eksponatams)
delfi logo rgb
facebook
gmail
youtube
lrytas