Sodybos nuoma

Konferencijų mokymų salė Aerodream sodyboje!


Aerodream-tai puiki vieta mokymams, konferencijoms. Sodyba jums gali pasiūlyti ne tik puikias ir erdves konferencijų sales mokymams, bet ir maitinimą restorane, kavos pertraukėles ir poilsį po sunkaus darbo Aerodream sodybos kubile, pirtyje, nakvynės vietas rąstiniuose nameliuose. Pas mus rasite net 3 skirtingas konferencijų sales mokymams, todėl galime priimti įvairaus dydžio grupes. Daugiau informacijos rasite čia http://www.aerodream.lt/paslaugos/konferenciju-sale-mokymams/ arba susisiek info@aerodream.lt ir +37061400040


Sodybos nuoma renginiui Aerodream sodyboje!


Domina sodybos nuoma renginiui? Ieškai vietos, kur galėtum pašvęsti gyvenimą kartu su savo kolegomis? Aerodream sodyba-tai puiki vieta švęsti ir mėgautis kitų draugija. Sodybos nuoma renginiui siūlo pačius geriausius valgiaraščius Jūsų komandai, platų baro gėrimų pasirinkimą, didelę terasą šokiams iki ryto, nakvynės vietas visam kolektyvui. Sodybos nuoma renginiui-privati, tik Jūsų ir mūsų kolektyvui.
Nori sužinoti daugiau? Apsilankyk čia http://www.aerodream.lt/paslaugos/sodybos-nuoma-renginiui/ arba susisiek info@aerodream.lt ir +37061400040Sodybos nuoma gimtadienio šventei Aerodream sodyboje!


Šventė be rūpesčių? Ar taip gali būti? Taip, gali! Aerodream sodybos nuoma gimtadienio šventei yra puikus pasirinkimas. Tai vieta, kuri gali pasiūlyti net kelias sales švęsti savo gimtadienio šventę. Sodybos nuoma gimtadienio šventei Jums siūlo ne tik šventės vietą, bet ir nuostabiausius, skaniausius patiekalus Jums ir Jūsų artimiesiems, bei nakvynės vietas. Aerodream sodybos nuoma gimtadienio šventei tai vieta, kuri išpildys visus Jūsų lūkesčius!
Nori sužinoti daugiau? Apsilankyk čia http://www.aerodream.lt/paslaugos/sodybos-nuoma-sventei/sodybos-nuoma-gimtadieniui/ arba susisiek info@aerodream.lt ir +37061400040Sodyba vestuvėms Aerodream!Artėja gražiausia gyvenimo šventė? O Tu vis nerandi tobulos sodybos vestuvėms atšvęsti? Gal ją įsivaizduoji gamtos apsuptyje tarp miškų? Jeigu taip-Aerodream sodyba vestuvėms yra skirta Tau! Trakų rajone, tarp miškų įsikūrusi Aerodream sodyba kviečia patikėti visus šventės rūpesčius! Sodyba vestuvėms personalas pasirūpins svečių priėmimu, pačia skaniausia šventine vakariene, įvairiausiais užkandžiais, desertų stalu, baru ir plačiu jo pasirinkimu, didele sale šokiams, minkštomis lovomis poilsiui ir garuojančiais pusryčiais ryte. Skamba viliojančiai, tiesa? Daugiau informacijos http://www.aerodream.lt/paslaugos/sodybos-nuoma-sventei/sodybos-vestuvems/ arba susisiekime info@aerodream.lt ir +37061400040Namelis poilsiui Aerodream!


Nori pabėgti nuo rutinos ir pailsėti su antraja puse? Šeima? O gal su draugų kompanija? Atrask Aerodream-sodybą, kurios rąstiniai nameliai poilsiui su židiniu kviečia atsipalaiduoti ir pasinerti į ramybės oazę. Namelis poilsiui-puiki galimybė atrasti laiko kitam, pabūti kartu. Sodyba siūlo ne tik namelį poilsiui, bet ir vandens pramogas-karšto vandens kubilus, sūkurinę vonią, pirtelę. Sudomino? Daugiau informacijos http://www.aerodream.lt/paslaugos/namelis-poilsiui/ arba susisiek info@aerodream.lt ir +37061400040

Kontaktai:

Internetinė svetainė: www.aerodream.lt/

Aerodream sodyba
37061400040
Miestas: Trakai
email
Sodybos nuomaSodybos nuomaSodybos nuoma
delfi logo rgb
facebook
gmail
youtube
lrytas