Kampiniai apsauginiai atitvarai - fitingis.lt

Kampiniai apsauginiai atitvarai - fitingis.lt

Geltonai nudažyta apsauginių atitvarų sistema, komplektuojama naudojant veržiamus fitingius. Fitingių jungiamosios detalės yra mechaninės jungiamosios detalės, naudojamos vamzdžiams sujungti be suvirinimo darbų. Paprastai fitingiai gaminami iš kaliojo ketaus arba plieno, o vamzdžiui priveržti naudojami nerūdijančio plieno varžtai, kad būtų sukurta saugi ir patikima jungtis.

Tikslas

Kampiniai apsauginiai atitvarai su fitingiais yra svarbūs pramoninėse ir komercinėse aplinkose. Jie yra strategiškai išdėstyti taip, kad apsaugotų darbuotojus ir transporto priemones nuo galimo susidūrimo su pastato kampais, sienomis ar kitais architektūriniais elementais. Pagrindinė jų funkcija yra sumažinti tokio poveikio sunkumą ir taip padidinti bendrą saugą šiose aplinkose.

Privalumai

  • Lengva montuoti ir nuimti: fitingiai leidžia greitai ir lengvai surinkti ir išardyti atitvarų sistemą, nereikalaujant suvirinimo ar specialių įrankių.
  • Modulinis: Kadangi sistemoje naudojami vamzdžiai ir veržiami fitingiai, ją galima lengvai modifikuoti arba išplėsti, kad ji atitiktų skirtingus išdėstymus ir konfigūracijas.
  • Patvarus: veržiami fitingiai paprastai gaminamos iš stiprių ir patvarių medžiagų, tokių kaip plienas arba kaliojo ketaus, kurios gali atlaikyti stiprius smūgius.
  • Perkeliama: prireikus atitvarus galima lengvai perkelti į skirtingas vietas.
  • Ekonomiškas: fitingių naudojimas yra palyginti nebrangus būdas sukurti tvirtą ir patvarią barjerų sistemą.

Apskritai kampinės apsauginės užtvaros su fitingiais yra universalus ir patogus sprendimas, skirtas apsaugoti žmones ir turtą nuo susidūrimų su pastatais ir kitomis įvairiomis konstrukcijomis.

Užsisakyti/nusipirkti kampinius apsauginius atitvarus galima - čia
Tel. 8687 30839; info@fitingis.lt

Kamp atitvaras

Apsauginės kampinės užtvaros su spaustukais. Išsamus straipsnis – tikslas ir nauda

Rodyti juodraščius
delfi logo rgb
facebook
gmail
youtube
lrytas