Gardų ir voljerų montavimas su fitingiais

Gardų ir voljerų montavimas su fitingiais - be suvirinimo darbų

Gardų ir voljerų montavimas iš vamzdžių: lengva, greita ir patikima

Gardų ir voljerų montavimas iš vamzdžių yra puikus pasirinkimas tiems, kas nori greitai ir lengvai pastatyti patikimą ir patvarią konstrukciją. Šis būdas yra ypač populiarus tarp ūkininkų, kurie naudojasi voljerais gyvuliams auginti, taip pat tarp šeimininkų, kurie nori savo augintiniams pastatyti saugų ir erdvų aptvarą.

Gardų ir voljerų montavimas iš vamzdžių: privalumai

  • Greitai ir lengvai. Gardų ir voljerų montavimas iš vamzdžių  su užveržiamais fitingiais yra labai paprastas ir nereikalauja jokių sudėtingų įgūdžių. Jums tereikia pasirinkti tinkamus vamzdžius ir fitingius, o vėliau juos sujungti naudodami šešiakampį raktą.
  • Patikimai ir patvariai. Gardų ir voljerų konstrukcijos iš vamzdžių ir fitingių yra labai tvirtos ir patvarios. Jos gali atlaikyti dideles apkrovas ir ilgai tarnauja.
  • Pritaikoma įvairiems poreikiams. Gardų ir voljerų konstrukcijas galima pritaikyti įvairiems poreikiams. Jų dydis, forma ir aukštis gali būti keičiami pagal jūsų pageidavimus.
Gardų ir voljerų montavimas iš vamzdžių: žingsnis po žingsnio

1. Pasirinkite vamzdžius ir fitingius

Pirmiausia turite pasirinkti tinkamus vamzdžius ir fitingius. Vamzdžiai gali būti kvadratiniai arba apvalūs, o jų skersmuo priklauso nuo konstrukcijos dydžio ir apkrovų, kurias ji turės atlaikyti. Fitingiai naudojami vamzdžių sujungimui.

2. Paruoškite pamatą

Jei konstrukcija bus didelė, jai reikės pamato. Pamatas gali būti iš betono, plytų ar kitos medžiagos.

3. Sujunkite vamzdžius

Vamzdžius sujunkite naudodami fitingius. Fitingius užveržkite reikalinga jėga.

4. Įdėkite tinklą

Jei norite, kad konstrukcija būtų dar patikimesnė, ją galite sumontuoti su tinklu. Tinklas gali būti metalinis arba plastikinis.

5. Pastatykite konstrukciją

Konstrukciją pastatykite ant pamato. Jei konstrukcija yra didelė, jums gali prireikti pagalbininkų.

Gardų ir voljerų montavimas iš vamzdžių: patarimai

  • Jei neturite patirties su vamzdžių montavimu, pirmiausia pasidomėkite, kaip tai daroma. Taip išvengsite klaidų ir sutaupysite laiko.
  • Naudodami kokybiškus vamzdžius ir fitingius, užtikrinsite konstrukcijos ilgaamžiškumą.
  • Jei konstrukcija bus didelė, jums gali prireikti pagalbininkų.
Taigi, jei norite greitai ir lengvai pastatyti patikimą ir patvarią gardą ar voljerą, montavimas iš vamzdžių naudojant fitingius yra puikus pasirinkimas. Fitingių naudojimas daug patogiau ir ekonomiškiau už suvirinimo darbus !

Daugiau informacijos apie fitingius rasite - čia
Tel. 8687 30839 ; info@fitingis.lt
Gardai
delfi logo rgb
facebook
gmail
youtube
lrytas