Apsauginių atitvarų paskirtis sandėlyje ir gamykloje

Apsauginių atitvarų ir apsauginių tvorelių paskirtis sandėlyje ir gamykloje

Apsauginiai atitvarai sandėlyje ir gamykloje naudojami siekiant apsaugoti darbuotojus, įrangą ir prekes nuo nelaimingų atsitikimų. Jie gali būti naudojami įvairiems tikslams, įskaitant:

  • Darbuotojų apsaugą: Apsauginiai atitvarai gali būti naudojami siekiant apsaugoti darbuotojus nuo judančių transporto priemonių, įrangos ar medžiagų. Jie taip pat gali būti naudojami siekiant atskirti pavojingas zonas nuo saugesnių zonų.
  • Įrangos apsaugą: Apsauginiai atitvarai gali būti naudojami siekiant apsaugoti įrangą nuo pažeidimų. Jie taip pat gali būti naudojami siekiant atskirti skirtingų tipų įrangą, kad būtų išvengta nelaimingų atsitikimų.
  • Prekių apsaugą: Apsauginiai atitvarai gali būti naudojami siekiant apsaugoti prekes nuo vagystės ar sugadinimo. Jie taip pat gali būti naudojami siekiant atskirti skirtingas prekes, kad būtų išvengta supainiojimo.
Apsauginiai atitvarai gali būti pagaminti iš įvairių medžiagų, įskaitant metalą, plastiką ir medieną. Jie taip pat gali būti skirtingų formų ir dydžių, kad atitiktų konkrečius poreikius.

Apsauginių atitvarų tipai sandėlyje ir gamykloje

Yra daugybė skirtingų apsauginių atitvarų tipų, kurie gali būti naudojami sandėlyje ir gamykloje. Kai kurie iš populiariausių tipų yra:

  • Barjerai: Barjerai yra viena iš labiausiai paplitusių apsauginių atitvarų rūšių. Jie paprastai pagaminti iš metalo arba plastiko ir yra skirti atskirti skirtingas zonas.
  • Apsauginės tvorelės: dažniausiai yra dviejų vamzdžių eilių, 1,2m aukščio ir nudažytos įspėjamąja geltona spalva.
Apsauginių atitvarų ir apsauginių tvorelių svarba.

Apsauginiai atitvarai yra svarbi darbo saugos priemonė. Jie gali padėti išvengti nelaimingų atsitikimų, kurie gali sukelti sužalojimus, žalą įrangai ar prekėms.

Darbuotojai turėtų būti apmokyti apie apsauginių atitvarų naudojimą ir kaip saugiai dirbti jų aplinkoje.

Reikalingi atitvarai arba apsauginės tvorelės? Kreipkitės tel. 8687 30839 arba info@fitingis.lt

Apsaugi tvorelė
delfi logo rgb
facebook
gmail
youtube
lrytas