Cinkuotų vamzdžių suvirinimo problemos

Cinkuotų vamzdžių suvirinimo problemos


Cinkuoti vamzdžiai yra dažnai naudojami tam, kad apsaugotų metalinę konstrukciją nuo korozijos. Tačiau suvirinimo procesas gali kelti kai kurias specifines problemas, kurias svarbu įvertinti ir spręsti. Štai keletas galimų cinkuotų vamzdžių suvirinimo problemų:

  1. Cinkavimo sluoksnio sugadinimas: Suvirinant cinkuotus vamzdžius, gali atsirasti cinkavimo sugadintų plotų. Tai gali įvykti dėl aukštos suvirinimo temperatūros arba netinkamo suvirinimo metodo. Cinkuoti paviršiai gali būti pažeidžiami ir prarasti savo apsauginį poveikį.

  2. Kenksmingi garai: Suvirinant cinkuotus vamzdžius, išsiskiria kenksmingi garai, įskaitant cinko oksidus. Darbuotojai turi atitikti saugos normas ir naudoti tinkamą ventiliaciją, kad išvengtų potencialios sveikatos žalos.

  3. Cinko praradimas: Suvirinant gali atsirasti cinko praradimas. Tai yra svarbi problema, nes praradus cinko sluoksnį, vamzdis tampa mažiau atsparus korozijai. Būtina rasti tinkamą suvirinimo metodą, kuris minimaliai paveiktų cinko apsaugos sluoksnį.

Norint išvengti šių problemų, svarbu laikytis geros inžinerinės praktikos, tinkamai parinkti suvirinimo technologiją, atlikti kokybinį kontrolę ir, jei reikia, naudoti specialius suvirinimo metodus, kurie minimaliai paveiktų cinko apsaugos sluoksnį. Taip pat svarbu atkreipti dėmesį į darbuotojų saugos aspektus ir naudoti tinkamus apsaugos priemones, siekiant išvengti kenksmingų garų įkvėpimo ar kitų potencialių pavojų.
Kitas sprendimas cinkuotų vamzdžių montavimui pasirinkti užveržiamus fitingius.
Fitingis
delfi logo rgb
facebook
gmail
youtube
lrytas