Skirtumas tarp poliruotų ir šlifuotų nerūdijančio plieno vamzdžių

Skirtumas tarp poliruotų ir šlifuotų nerūdijančio plieno vamzdžių

Pagrindinis skirtumas tarp poliruotų ir šlifuotų nerūdijančio plieno vamzdžių yra jų paviršiaus apdaila. Poliruoti vamzdžiai turi lygų, blizgantį paviršių, o šlifuoti vamzdžiai turi šiurkštesnį, matinį paviršių.

Štai keletas kitų skirtumų tarp dviejų tipų vamzdžių:
  • Estetika: Poliruoti vamzdžiai yra estetiškai patrauklesni nei šlifuoti vamzdžiai. Jie dažnai naudojami dekoratyviniais tikslais, pavyzdžiui, baldų gamyboje ar interjero apdailoje. Atidaroma naujame lange
  • Valymas: Poliruoti vamzdžiai yra lengviau valomi nei šlifuoti vamzdžiai. Purvas ir nešvarumai mažiau linkę kauptis ant poliruotų vamzdžių paviršiaus. 
  • Mechaninis pažeidimas: Poliruoti vamzdžiai lengviau pažeidžiami - greitai pastebimi net menkiausi mechaniniai pažeidimai, įbrėžimai, įlinkimai ir t.t. Lengvai pastebimos įvairios dėmės ant poliruotų vamzdžių.
  • Atsparumas korozijai: Abu tipai yra atsparūs korozijai, tačiau poliruoti vamzdžiai turi šiek tiek didesnį atsparumą korozijai nei šlifuoti vamzdžiai. Tai todėl, kad poliruotas paviršius yra lygus ir neturi įdubimų ar įtrūkimų, kuriuose galėtų kauptis korozija.
  • Kaina: Poliruoti vamzdžiai paprastai yra brangesni nei šlifuoti vamzdžiai. Tai todėl, kad poliravimo procesas yra sudėtingesnis ir brangesnis.
Kurį vamzdžių tipą pasirinkti, priklauso nuo jūsų konkrečių poreikių ir pageidavimų. Jei ieškote estetiškai patrauklių vamzdžių, kurie būtų lengvai valomi, poliruoti vamzdžiai yra geras pasirinkimas. Jei ieškote atsparių korozijai vamzdžių, kurie būtų prieinami, šlifuoti vamzdžiai yra geras pasirinkimas.

Jeigu norite montuoti nerūdijančio plieno vamzdžius be suvirinimo. Galite aplankyti Fitingis.lt e-parduotuvę, kurioje rasite nerūdijančio plieno užveržiamas jungtis (Fitingius)

Nerūdijančio_plieno_fitingiai.jpg
delfi logo rgb
facebook
gmail
youtube
lrytas