Alyvuogių aliejus

Dažnas esame girdėje, koks mūsų organizmui yra naudingas alyvuogių aliejus. Jo sudėtyje yra maždaug 60 - 80 proc. mononesočiųjų riebalų, kurie padeda organizme sumažinti “blogojo” cholesterolio kiekį ir išsaugoti “gerąjį” cholesterolį. Tai vienintelis natūralus produktas, susidedantis beveik vien iš šios riebiosios rūgšties. Aliejuje gausu vitaminų A, D, K ir ypač E.
Įvairiūs tyrimai patvirtina ,kad alyvuogių aliejus stabdo cholesterolio perteklių organizme.Apsaugo kraujagysles nuo kalkėjimo,mažina kraujospūdį ir pavojų susirgti širdies ligomis.
Alyvuogių aliejų verta naudoti ir laikantis lieknėjimo dietos.Rekomenduojama naudoti šalto pirmo spaudimo aliejų ir kasdien jo išgerti apie 20-30ml ,jis mechaniškai spaudžiamas iš prinokusių alyvuogių.Tokį atpažinti galima iš užrašų ant etikečių “nativ extra”, “extra vergine“(Italija), “ virgen extra” (Ispanija), “vierge extra” (Prancūzija);“extra nativ“(Graikija).  Aukštos kokybės alyvuogių aliejus,ryžiai,makaronai,ankštinės ir kitos šviežios daržovės ,vaisiai,žuvis tai pagrindas sveikos mitybos.

Daug imoniu importuoja,pardavineja ir reklamuoja alieju.Yra daug ivairiu rusiu alieju,jus pries pirkdami pasidomekite kur i Kviečiame naudotis mūsų paslaugomis  Nemokami skelbimai  Įmonių katalogas  Reklama internete 

delfi logo rgb
facebook
gmail
youtube
lrytas