UAB Vilkijos duona


Žiūrėta: 3174
Maistas gėrimai

aprašymas :

UAB „Vilkijos duona” kepykla veikia nuo 2000 metų. Šiuo metu kepama apie 110 pavadinimų įvairių duonos, pyrago, konditerijos gaminių.
Šiuo metu UAB „Vilkijos duona” - viena iš didesnių bei modernių kepyklų Kauno rajone kurioje dirba virš 85 darbuotojų. Bendrovė turi savo firminių parduotuvių, prekybos paviljonų tinklą. Kepyklos produkcija vežama daugiau kaip į penkiolikos rajonų parduotuves, prekybos tinklus, taip pat į užsienį -  Švediją, Angliją. Kepykla puoselėja geriausias lietuviškos duonos kepimo tradicijas.

adresas : Čekiškės g. 14, Vilkija
miestas : Kauno raj.
telefonas : tel.8 37 559 100 fax.8 37 559 200
el. paštas :
internetinė svetainė : http://www.vilkijosduona.lt

UAB „Vilkijos duona" kepykla veikia nuo 2000 metų. Šiuo metu kepama apie 110 pavadinimų įvairių duonos, pyrago, konditerijos gaminių. 
Šiuo metu UAB „Vilkijos duona" - viena iš didesnių bei modernių kepyklų Kauno rajone kurioje dirba virš 85 darbuotojų. Bendrovė turi savo firminių parduotuvių, prekybos paviljonų tinklą. Kepyklos produkcija vežama daugiau kaip į penkiolikos rajonų parduotuves, prekybos tinklus, taip pat į užsienį -  Švediją, Angliją. Kepykla puoselėja geriausias lietuviškos duonos kepimo tradicijas. Prekinio Ženklo kategorija: Maistas gėrimai
Aprašymas:

UAB „Vilkijos duona” kepykla veikia nuo 2000 metų. Šiuo metu kepama apie 110 pavadinimų įvairių duonos, pyrago, konditerijos gaminių.
Šiuo metu UAB „Vilkijos duona” - viena iš didesnių bei modernių kepyklų Kauno rajone kurioje dirba virš 85 darbuotojų. Bendrovė turi savo firminių parduotuvių, prekybos paviljonų tinklą. Kepyklos produkcija vežama daugiau kaip į penkiolikos rajonų parduotuves, prekybos tinklus, taip pat į užsienį -  Švediją, Angliją. Kepykla puoselėja geriausias lietuviškos duonos kepimo tradicijas.Atgal
delfi logo rgb
facebook
gmail
youtube
lrytas