E-prekyba fitingis.lt


Žiūrėta: 8421
Statyba/namams

aprašymas :

www.fitingis.lt - prekyba kalaus ketaus cinkuotomis ir nerūdijančio plieno veržiamomis jungtimis.
Šių jungčių dėka, vamzdžių konstrukcijas surinksite lengvai, greitai ir patikimai. Jungtis galima naudoti viduje ir lauke.
Prekyba vamzdiniais lauko turėklais.
Daugiau informacijos apie vamzdinius turėklus rasite čia
Prekyba kirstu-temptu tinklu.
Daugiau informacijos apie kirstą-temptą tinklą čiaBaldų ir prekybos įrangos montavimas su fitingiais

Baldų ir prekybos įrangos montavimas su fitingiais

Dėl savo universalumo, ilgaamžiškumo ir lengvo montavimo fitingiai plačiai naudojamos montuojant baldus ir prekybinę įrangą. Štai keletas fitingių naudojimo tikslų ir privalumų:

 1. Universalumas : Fitingiai yra įvairių konstrukcijų ir dydžių, todėl jas galima naudoti įvairiose srityse, tokiose kaip lentynos, stelažai, drabužių kabyklos, įvairi prekybinė įranga ir kt. Jie gali prisitaikyti prie skirtingų kampų ir konfigūracijų, todėl yra universalūs įvairiems projektams.
 2. Lengvas montavimas : Fitingiai suprojektuoti taip, kad būtų lengva surinkti, nereikia suvirinti, lenkti ar sriegti. Paprastai jie pasižymi paprastu dizainu, leidžiančiu sujungti komponentus naudojant tik šešiakampį raktą arba veržliaraktį. Toks montavimo paprastumas sumažina darbo laiką ir išlaidas, susijusias su tradiciniais suvirinimo ar gamybos būdais.
 3. Stiprumas ir ilgaamžiškumas : Fitingiai yra pagaminti iš kalaus ketaus ir padengti cinko sluoksniu arba iš nerūdijančio plieno, todėl užtikrinamas tvirtumas ir ilgaamžiškumas. Jie gali atlaikyti dideles apkrovas ir atšiaurias aplinkos sąlygas, todėl tinka naudoti tiek viduje, tiek lauke.
 4. Ekonomiškumas : nors pradinė fitingių kaina gali būti didesnė nei kai kurių alternatyvų, dėl ilgalaikio patvarumo ir mažų priežiūros reikalavimų jie yra ekonomiški per visą įrenginio eksploatavimo laiką. Be to, paprastas montavimas gali sumažinti darbo sąnaudas ir dar labiau padidinti jų ekonomiškumą.
 5. Atitiktis ir sauga : Fitingiai yra suprojektuoti taip, kad atitiktų saugos standartus ir taisykles, užtikrinant atitiktį statybos kodeksams ir taisyklėms. Jie užtikrina saugias jungtis, kurios padidina baldų ir įrangos instaliacijos saugumą ir stabilumą, sumažina nelaimingų atsitikimų ar sužalojimų riziką.
 6. Estetinis patrauklumas : Fitingiai gali būti cinkuoti, milteliniu būdu dažyti arba nerūdijančio plieno, todėl dizaineriai gali pasirinkti variantus, papildančius jų projektų estetiką. Šis apdailos universalumas pagerina bendrą baldų ir įrangos išvaizdą.
Apskritai, fitingių naudojimas montuojant baldus ir komercinę įrangą suteikia daug privalumų, įskaitant universalumą, lengvą montavimą, tvirtumą, ilgaamžiškumą, ekonomiškumą ir estetinį patrauklumą. Dėl šių pranašumų jie yra tinkamiausias pasirinkimas įvairioms reikmėms įvairiose pramonės šakose.

Daugiau informacijos apie fitingius ir jų kainą rasite - fitingis.lt


Tel. 8687 30839 arba info@fitingis.lta3.jpg

Vamzdinės kolonų apsaugos su fitingiais.

Vamzdinės kolonų apsaugos su fitingiais.

Pramoninėse ir komercinėse erdvėse dažnai būna atviros kolonos kurios yra svarbus konstrukcinis elementas sandėliuose, gamyklose, automobilių stovėjimo aikštelėse ir kitur. Tačiau kolonos yra ir lengvai pažeidžiamos įvairių transporto priemonių. Dažnai prie kolonų būna tvirtinamos ir įvairios komunikacijos – vandens, kanalizacijos, ventiliacijos vamzdžiai. Kolonų ir komunikacijų pažeidimo rizikos mažinimas yra labai svarbus veiksnys, siekiant sumažinti kolonų ir komunikacijų pažeidimus naudojant vamzdines kolonų apsaugas.

Kolonų apsaugos elementų su fitingiais elementai:
 • Smūgio absorbcija: Vamzdinės kolonų apsaugos su fitingiais leidžia sukurti apsaugines kliūtis, kurios sugeria smūgio energiją, apsaugo kolonas ir komunikacijas nuo susidūrimų.
 • Greitas montavimas: Skirtingai nuo suvirintų sprendimų, fitingiai leidžia greitai sumontuoti ir išmontuoti apsaugines konstrukcijas. Tai ypač naudinga dažnai besikeičiančioje aplinkoje arba laikinoms apsaugos reikmėms.
 • Ekonomiškas: Veržiamų fitingių sistemos paprastai yra pigesnės nei suvirinti sprendimai, ypač atsižvelgiant į darbo sąnaudas. Moduliškumas taip pat leidžia lengvai perkonfigūruoti arba išplėsti, kai keičiasi jūsų poreikiai.
 • Patvari konstrukcija: Fitingiai yra pagaminti iš kalaus ketaus ir padengti cinko sluoksniu, todėl apsaugos yra atsparios korozijai ir nusidėvėjimui net ir atšiaurioje pramoninėje aplinkoje.
 • Universalumas: Fitingių modulinis pobūdis leidžia sukurti kolonų apsaugos sistemas, atitinkančias įvairias kolonų formas ir dydžius. Tai užtikrina puikų pritaikymą bet kokioms paskirtims.
Vamzdinės kolonų apsaugos paskirtys
 • Sandėliai: apsaugokite kolonas nuo šakinių krautuvų ir kitų technikos priemonių.
 • Gamybos įrenginiai: apsaugokite kolonas nuo mašinų ir robotų įrangos.
 • Parkavimo garažai: apsaugo kolonas nuo automobilių atsitrenkimų ir nuo durelių atsitrenkimų į kolonas ir komunikacijas.
 • Ir dar daug kur: Kur yra kolonos ir įvairių transporto priemonių ar robotų judėjimas.
Reikalingos kolonų apsaugos ? Kreipkitės tel. 8687 30839 arba info@fitingis.lt


Kolonų apsauga

Kampiniai apsauginiai atitvarai - fitingis.lt

Kampiniai apsauginiai atitvarai - fitingis.lt

Geltonai nudažyta apsauginių atitvarų sistema, komplektuojama naudojant veržiamus fitingius. Fitingių jungiamosios detalės yra mechaninės jungiamosios detalės, naudojamos vamzdžiams sujungti be suvirinimo darbų. Paprastai fitingiai gaminami iš kaliojo ketaus arba plieno, o vamzdžiui priveržti naudojami nerūdijančio plieno varžtai, kad būtų sukurta saugi ir patikima jungtis.

Tikslas

Kampiniai apsauginiai atitvarai su fitingiais yra svarbūs pramoninėse ir komercinėse aplinkose. Jie yra strategiškai išdėstyti taip, kad apsaugotų darbuotojus ir transporto priemones nuo galimo susidūrimo su pastato kampais, sienomis ar kitais architektūriniais elementais. Pagrindinė jų funkcija yra sumažinti tokio poveikio sunkumą ir taip padidinti bendrą saugą šiose aplinkose.

Privalumai

 • Lengva montuoti ir nuimti: fitingiai leidžia greitai ir lengvai surinkti ir išardyti atitvarų sistemą, nereikalaujant suvirinimo ar specialių įrankių.
 • Modulinis: Kadangi sistemoje naudojami vamzdžiai ir veržiami fitingiai, ją galima lengvai modifikuoti arba išplėsti, kad ji atitiktų skirtingus išdėstymus ir konfigūracijas.
 • Patvarus: veržiami fitingiai paprastai gaminamos iš stiprių ir patvarių medžiagų, tokių kaip plienas arba kaliojo ketaus, kurios gali atlaikyti stiprius smūgius.
 • Perkeliama: prireikus atitvarus galima lengvai perkelti į skirtingas vietas.
 • Ekonomiškas: fitingių naudojimas yra palyginti nebrangus būdas sukurti tvirtą ir patvarią barjerų sistemą.

Apskritai kampinės apsauginės užtvaros su fitingiais yra universalus ir patogus sprendimas, skirtas apsaugoti žmones ir turtą nuo susidūrimų su pastatais ir kitomis įvairiomis konstrukcijomis.

Užsisakyti/nusipirkti kampinius apsauginius atitvarus galima - čia
Tel. 8687 30839; info@fitingis.lt

Kamp atitvaras

Apsauginės kampinės užtvaros su spaustukais. Išsamus straipsnis – tikslas ir nauda

Rodyti juodraščius

Surenkamos autobusų stotelės

Surenkamos autobusų stotelės - vamzdžiai ir fitingiai

Autobusų stotelės yra gyvybiškai svarbi viešojo transporto infrastruktūros dalis, suteikianti prieglobstį ir paskirtą laukimo zoną keliaujantiems asmenims. Tradiciškai autobusų stotelės buvo statomos iš betono, plytų ar medžio. Tačiau vis labiau pastebima tendencija naudoti vamzdžius ir veržiamus fitingius autobusų stotelių surinkimui, o tai suteikia keletą privalumų ir pranašumų.
Patvarumas:

 • Vamzdžiai, ypač pagaminti iš cinkuoto arba nerūdijančio plieno, yra neįtikėtinai tvirti ir atsparūs atšiaurioms oro sąlygoms. Jie gali atlaikyti lietų, sniegą, vėją ir net nedidelį vandalizmą, todėl autobusų stotelės konstrukcija tarnaus ilgą laiką.
Universalumas:

 • Vamzdžių ir fitingių naudojimo grožis slypi jų pritaikymume. Skirtingai nuo suvirinamų konstrukcijų, vamzdžius galima lengvai nupjauti ir konfigūruoti, kad būtų sukurtos įvairių formų ir dydžių autobusų stotelės. Tai leidžia pritaikyti konkrečius vietos poreikius, pavyzdžiui, priimti didesnį keleivių skaičių arba integruoti į esamą aplinką.
Kainos efektyvumas:

 • Palyginti su tradicinėmis medžiagomis, vamzdžiai ir fitingiai gali būti ekonomiškesnis sprendimas. Modulinė konstrukcija leidžia efektyviai naudoti medžiagas, o surinkimo procesas paprastai yra greitesnis, todėl sumažėja darbo sąnaudos.
Lengvas montavimas:

 • Fitingiai skirti paprastam ir efektyviam surinkimui. Modulinė sistema leidžia sujungti vamzdžius be suvirinimo, todėl statybos procesas vyksta greičiau ir lengviau.
Estetika:

 • Vamzdžiai ir fitingiai suteikia švarią ir šiuolaikišką estetiką, kuri gali papildyti bet kokią miesto aplinką. Atidengtas metalas gali būti nudažytas, kad atitiktų aplinkinius elementus arba sukurtų unikalų vizualinį vaizdą.

Apskritai, vamzdžių ir fitingių naudojimas autobusų stotelėse yra tvirtas, universalus, ekonomiškas ir estetiškai patrauklus sprendimas šiuolaikinei viešojo transporto infrastruktūrai.

Daugiau informacijos apie veržiamus fitingius rasite -
čia

stotelė

Kvadratinių vamzdžių montavimas su fitingiais

Kvadratinių vamzdžių montavimas su fitingiais

Kvadratinių vamzdžių fitingiai yra idealus pasirinkimas kvadratinių vamzdžių montavimui be suvirinimo darbų.

Privalumai ir naudingumas:


 • Naudojimo paprastumas: Pagrindinis kvadratinių fitingių pranašumas yra paprastas montavimas. Skirtingai nuo suvirinimo ar tradicinių gamybos metodų, kvadratinių vamzdžių fitingiams reikia tik šešiakampio rakto arba dinamometrinio rakto, kad būtų priveržti varžtai ir pritvirtinti vamzdžiai. 
 • Universalumas: Galimi fitingiai (trišakiai, alkūnės, kampai, tvirtinimo padai ir tt) leidžia labai pritaikyti jūsų projekto dizainą. Savo norimas konstrukcijas galite sumontuoti įvarių formų su galimybe lengvai keisti išmatavimus.
 • Stiprumas ir ilgaamžiškumas: Kvadratinių vamzdžių fitingiai yra tvirti, ilgaamžiai ir gali išlaikyti didelį svorį, priklausomai nuo fitingio dydžio ir tipo. Fitingiai pagaminti iš kalaus ketaus ir padengti cinko sluoksniu.
Apskritai, kvadratinių vamzdžių fitingiai yra paprastas, universalus ir tvirtas sprendimas, leidžiantis kurti konstrukcijas iš kvadratinių vamzdžių.

Fitingių naudojimas daug patogiau ir ekonomiškiau už suvirinimo darbus !

Fitingis.lt galite įsigyti/užsisakyti kvadratinius fitingius skirtus 25x25 ir 40x40 kvadratinių vamzdžių montavimui.

Daugiau informacijos rasite - čia

kampuoč.jpg

Nerūdijančio plieno surenkami turėklai

Nerūdijančio plieno vamzdžių surenkami turėklai

Privalumai:

 • Patvarumas ir ilgaamžiškumas: nerūdijantis plienas yra labai atsparus korozijai, rūdijimui ir nusidėvėjimui, todėl idealiai tinka ilgalaikiam naudojimui įvairiose aplinkose.
 • Lengvas montavimas: surenkami nerūdijančio plieno turėklai supaprastina montavimą, dažnai reikalauja tik pagrindinių įrankių (matavimo metro, metalo pjūklelio ir gręžtuvo su keliais veržliarakčiais), taupo laiką ir darbo sąnaudas. Turėklai patikimai sumontuojami be suvirinimo darbų.
 • Ekonomiškas pasirinkimas: šio tipo surenkami turėklai lengvai priderinami prie bet kokio laiptų nuolydžio kampo - turėklai su šarnyriniais fitingiais. Užsakovas lengvai gali įvertinti pats kokio dydžio ir formos turėklai reikalingi ir pateikti jų išmatavimus.
 • Dizaino lankstumas: surenkama fitingių sistema leidžia rinktis įvairio konfigūracijos turėklus ir lengvai keisti jų išmatavimus.

Nerūdijančio plieno fitingiai:

 • Nerūdijančio plieno fitingiai yra 316 markės 
 • Tikslios geometrinės formos.
 • Estetiškos išvaizdos.
 • Lengvai sumontuojami su šešiakampiu raktu.
Daugiau informacijos apie vamzdinius turėklus rasite - Fitingis.lt

Kreiptis tel. 8687 30839 arba info@fitingis.lt

Nerudijančio plieno tureklai 1
Ner.plieno 424mm turėklasGardų ir voljerų montavimas su fitingiais

Gardų ir voljerų montavimas su fitingiais - be suvirinimo darbų

Gardų ir voljerų montavimas iš vamzdžių: lengva, greita ir patikima

Gardų ir voljerų montavimas iš vamzdžių yra puikus pasirinkimas tiems, kas nori greitai ir lengvai pastatyti patikimą ir patvarią konstrukciją. Šis būdas yra ypač populiarus tarp ūkininkų, kurie naudojasi voljerais gyvuliams auginti, taip pat tarp šeimininkų, kurie nori savo augintiniams pastatyti saugų ir erdvų aptvarą.

Gardų ir voljerų montavimas iš vamzdžių: privalumai

 • Greitai ir lengvai. Gardų ir voljerų montavimas iš vamzdžių  su užveržiamais fitingiais yra labai paprastas ir nereikalauja jokių sudėtingų įgūdžių. Jums tereikia pasirinkti tinkamus vamzdžius ir fitingius, o vėliau juos sujungti naudodami šešiakampį raktą.
 • Patikimai ir patvariai. Gardų ir voljerų konstrukcijos iš vamzdžių ir fitingių yra labai tvirtos ir patvarios. Jos gali atlaikyti dideles apkrovas ir ilgai tarnauja.
 • Pritaikoma įvairiems poreikiams. Gardų ir voljerų konstrukcijas galima pritaikyti įvairiems poreikiams. Jų dydis, forma ir aukštis gali būti keičiami pagal jūsų pageidavimus.
Gardų ir voljerų montavimas iš vamzdžių: žingsnis po žingsnio

1. Pasirinkite vamzdžius ir fitingius

Pirmiausia turite pasirinkti tinkamus vamzdžius ir fitingius. Vamzdžiai gali būti kvadratiniai arba apvalūs, o jų skersmuo priklauso nuo konstrukcijos dydžio ir apkrovų, kurias ji turės atlaikyti. Fitingiai naudojami vamzdžių sujungimui.

2. Paruoškite pamatą

Jei konstrukcija bus didelė, jai reikės pamato. Pamatas gali būti iš betono, plytų ar kitos medžiagos.

3. Sujunkite vamzdžius

Vamzdžius sujunkite naudodami fitingius. Fitingius užveržkite reikalinga jėga.

4. Įdėkite tinklą

Jei norite, kad konstrukcija būtų dar patikimesnė, ją galite sumontuoti su tinklu. Tinklas gali būti metalinis arba plastikinis.

5. Pastatykite konstrukciją

Konstrukciją pastatykite ant pamato. Jei konstrukcija yra didelė, jums gali prireikti pagalbininkų.

Gardų ir voljerų montavimas iš vamzdžių: patarimai

 • Jei neturite patirties su vamzdžių montavimu, pirmiausia pasidomėkite, kaip tai daroma. Taip išvengsite klaidų ir sutaupysite laiko.
 • Naudodami kokybiškus vamzdžius ir fitingius, užtikrinsite konstrukcijos ilgaamžiškumą.
 • Jei konstrukcija bus didelė, jums gali prireikti pagalbininkų.
Taigi, jei norite greitai ir lengvai pastatyti patikimą ir patvarią gardą ar voljerą, montavimas iš vamzdžių naudojant fitingius yra puikus pasirinkimas. Fitingių naudojimas daug patogiau ir ekonomiškiau už suvirinimo darbus !

Daugiau informacijos apie fitingius rasite - čia
Tel. 8687 30839 ; info@fitingis.lt
Gardai

Apsauginiai barjerai prekybos centrams

Apsauginiai barjerai prekybos centrams

Nerūdijančio plieno vamzdžių apsauginiai barjerai prekybos centrams - stacionarūs barjerai nuo prekių vežimėlių prekybos įmonėse.
Jie skirti apsaugoti prekių vežimėlius nuo susidūrimų su kliūtimis, tokiomis kaip kolonos, šaldytuvai, stiklo vitrinos ir t.t.

Dažniausiai apsauginiai barjerai gaminami iš nerūdijančio plieno vamzdžių, kurie yra patvarūs, atsparūs korozijai ir geros estetinės išvaizdos.

Fitingis.lt galite įsigyti/užsisakyti surenkamus apsauginius barjerus parduotuvėms. Tokie apsauginiai barjerai komplektuojami su 42,4 mm skersmens nerūdijančio plieno vamzdžiais kartu su nerūdijančio plieno užveržiamais fitingiais.
Šio tip apsauginiai barjerai lengvai, greitai ir patikimai sumontuojami be suvirinimo darbų!

Fitingių naudojimas daug patogiau ir ekonomiškiau už suvirinimo darbus !

Reikalingi apsauginiai barjerai prekybos centrui?
Kreikitės tel. 8687 30839 arba info@fitingis.lt

Nuotraukoje: IKI prekybos centre įrengti apsauginiai barjerai
Pard atitvar2
Nerūdijančio plieno fitingiai

Laikinų vamzdinių turėklų paskirtis ir svarba statybose

Laikinų vamzdinių turėklų paskirtis ir svarba statybose

Laikinieji vamzdiniai turėklai yra svarbi statybų proceso dalis. Jie naudojami apsaugoti darbuotojus nuo kritimo iš aukščio. Laikinieji vamzdiniai turėklai taip pat gali padėti pagerinti statybų saugą ir efektyvumą.

Laikinų vamzdinių turėklų paskirtis
pramonatitver.jpg


Laikinieji vamzdiniai (pramoniniai) turėklai naudojami šiam tikslui:

 • Apsaugoti darbuotojus nuo kritimo. Laikinieji vamzdiniai turėklai suteikia darbuotojams saugų paviršių, ant kurio jie gali vaikščioti ir dirbti aukštyje.
Laikinų vamzdinių turėklų svarba

Laikinieji vamzdiniai turėklai yra svarbi statybų proceso dalis, nes jie gali padėti užtikrinti saugumą ir efektyvumą. Laikinieji vamzdiniai turėklai gali padėti išvengti šių problemų:

 • Darbuotojų sužalojimai. Kritimas iš aukščio yra viena iš pagrindinių statybų metu pasitaikančių mirtinų nelaimių. Laikinieji vamzdiniai turėklai gali padėti apsaugoti darbuotojus nuo kritimo ir sumažinti sužalojimų riziką.
Laikinų vamzdinių turėklų tipai

Yra įvairių laikinų vamzdinių turėklų tipų, kurie naudojami skirtingiems tikslams. Dažniausiai naudojami laikinų vamzdinių turėklų tipai yra šie:

 • Standartiniai turėklai. Standartiniai turėklai yra pagaminti iš plieno vamzdžių ir yra tvirtinami prie pamatų ar kito pagrindo. Jie yra tvirti ir patvarūs, todėl dažnai naudojami dideliems statiniams.
 • Mobilūs turėklai. Mobilūs turėklai yra pagaminti iš aliuminio, ar plonesnių plieno vamzdžių ir gali būti lengvai perkeliami. Jie dažnai naudojami mažiems statiniams arba statybų metu, kai reikia dažnai perkelti turėklus.
Laikinų vamzdinių turėklų pasirinkimas

Renkantis laikinuosius vamzdinius turėklus, svarbu atsižvelgti į šiuos veiksnius:

 • Statinio dydis ir aukštis. Didesniems ir aukštesniems statiniams reikės tvirtesnių ir stabilesnių laikinų vamzdinių turėklų.
 • Statybinių medžiagų tipas. Sunkesnes statybines medžiagas reikės apsaugoti tvirtesniais laikinaisiais vamzdiniais turėklais.
 • Statybos aplinka. Jei statybos vyksta vietoje, kur yra daug vėjo ar kitų nepalankių aplinkos veiksnių, reikės naudoti atitinkamai pritaikytus laikinuosius vamzdinius turėklus.
Laikinų vamzdinių turėklų saugumas

Laikinų vamzdinių turėklų saugumas yra svarbus. Prieš pradedant naudoti laikinuosius vamzdinius turėklus, būtina įsitikinti, kad jie yra tinkamai sumontuoti ir kad jie atitinka visus saugumo reikalavimus.

Reikalingi laikini vamzdiniai turėklai?

Kreipkitės tel. 8687 30839 arba info@fitingis.lt 
www.fitingis.ltApsauginių atitvarų paskirtis sandėlyje ir gamykloje

Apsauginių atitvarų ir apsauginių tvorelių paskirtis sandėlyje ir gamykloje

Apsauginiai atitvarai sandėlyje ir gamykloje naudojami siekiant apsaugoti darbuotojus, įrangą ir prekes nuo nelaimingų atsitikimų. Jie gali būti naudojami įvairiems tikslams, įskaitant:

 • Darbuotojų apsaugą: Apsauginiai atitvarai gali būti naudojami siekiant apsaugoti darbuotojus nuo judančių transporto priemonių, įrangos ar medžiagų. Jie taip pat gali būti naudojami siekiant atskirti pavojingas zonas nuo saugesnių zonų.
 • Įrangos apsaugą: Apsauginiai atitvarai gali būti naudojami siekiant apsaugoti įrangą nuo pažeidimų. Jie taip pat gali būti naudojami siekiant atskirti skirtingų tipų įrangą, kad būtų išvengta nelaimingų atsitikimų.
 • Prekių apsaugą: Apsauginiai atitvarai gali būti naudojami siekiant apsaugoti prekes nuo vagystės ar sugadinimo. Jie taip pat gali būti naudojami siekiant atskirti skirtingas prekes, kad būtų išvengta supainiojimo.
Apsauginiai atitvarai gali būti pagaminti iš įvairių medžiagų, įskaitant metalą, plastiką ir medieną. Jie taip pat gali būti skirtingų formų ir dydžių, kad atitiktų konkrečius poreikius.

Apsauginių atitvarų tipai sandėlyje ir gamykloje

Yra daugybė skirtingų apsauginių atitvarų tipų, kurie gali būti naudojami sandėlyje ir gamykloje. Kai kurie iš populiariausių tipų yra:

 • Barjerai: Barjerai yra viena iš labiausiai paplitusių apsauginių atitvarų rūšių. Jie paprastai pagaminti iš metalo arba plastiko ir yra skirti atskirti skirtingas zonas.
 • Apsauginės tvorelės: dažniausiai yra dviejų vamzdžių eilių, 1,2m aukščio ir nudažytos įspėjamąja geltona spalva.
Apsauginių atitvarų ir apsauginių tvorelių svarba.

Apsauginiai atitvarai yra svarbi darbo saugos priemonė. Jie gali padėti išvengti nelaimingų atsitikimų, kurie gali sukelti sužalojimus, žalą įrangai ar prekėms.

Darbuotojai turėtų būti apmokyti apie apsauginių atitvarų naudojimą ir kaip saugiai dirbti jų aplinkoje.

Reikalingi atitvarai arba apsauginės tvorelės? Kreipkitės tel. 8687 30839 arba info@fitingis.lt

Apsaugi tvorelė

Sandėlių ir gamyklų įranga - fitingis.lt

Sandėlių ir gamyklų įranga - fitingis.lt

Apsauginių tvorelių ir apsauginių atitvarų sandėlyje ir gamykloje svarba darbuotojų saugumui.
 1. Apsauga nuo pavojų: Apsauginės tvorelės ir apsauginiai atitvarai gali padėti apsaugoti darbuotojus nuo potencialių pavojų, tokiais kaip avarijos, kraštutinės oro sąlygos, ar netgi netyčinis kontaktas su pavojingomis medžiagomis ar įranga.

 2. Ribojimas ir kontrolė: Tvorelių ir atitvarų naudojimas gali padėti apibrėžti teritorijas, kuriose gali vykti darbai ar judėjimas, taip nustatant ribas ir kontrolės taškus, kad būtų galima reguliuoti, kas gauna prieigą prie tam tikrų sričių.

 3. Prevencija nuo vagysčių ir neteisėtos patekimo: Tvoros taip pat gali padėti apsaugoti turtą ir medžiagas nuo vagysčių ar neteisėto patekimo. Jos veikia kaip apsauginis barjeras, neleidžiantis lengvai patekti neleistai asmenims.

 4. Organizacijos ir saugumo kultūros stiprinimas: Naudojant apsaugines tvoreles ir atitvarus, tai gali būti suvokiama kaip įmonės įsipareigojimas darbuotojų saugumui ir gerovei, kuris gali stiprinti bendrą saugumo kultūrą įmonėje.

Įmonės ir darbdaviai turi pareigą užtikrinti, kad jų darbuotojai būtų apsaugoti ir turėtų prieigą prie tinkamai apsaugotų darbo zonų, kad sumažintų sužalojimų riziką bei sukurtų saugesnes darbo sąlygas. Apsauginiai atitvarai yra esminiai siekiant užtikrinti darbuotojų saugumą ir gerovę darbo vietoje.

Daugiau informacijos apie apsaugines tvoreles ir apsauginius atitvarus rasite čia

Tvorelės ir atitvarai

Apsaug stulpas

Fitingis - vamzdžių Dievas

Fitingis - vamzdžių Dievas

Užveržiamų fitingių dėka, daugumą vamzdžių konstrukcijų sumontuosite be suvirinimo darbų - greitai, lengvai ir patikimai.
Penkių dydžių cinkuoti fitingiai skirti šių standartinių dydžių vamzdžių montavimui:  26,9mm, 33,7mm, 42,4mm, 48,3mm ir 60,3mm.

Dviejų dydžių nerūdijančio plieno fitingiai skirti 28mm ir 42,4mm vamzdžių montavimui.

Fitingių naudojimas yra daug patogesnis ir pigesnis vamzdžių montavimo būdas lyginant su suvirinimo darbais.

Daugiau informacijos apie fitingius rasite - čia

dievas_Fitingis_2.jpg

Prekyba cinkuotais ir nerūdijančio plieno vamzdžiais Klaipėdoje

Prekyba cinkuotais ir nerūdijančio plieno vamzdžiais Klaipėdoje

Prekyba įvairaus ilgio ir įvairiais kiekiais nerūdijančio plieno ir cinkuotais vamzdžiais Klaipėdoje.

Pirkėjų patogumai vamzdžiai pjaustomi įvairiais ilgiais. 
Cinkuoti vamzdžiai: 33,7mm; 42,4mm, 48,3mm ir 60,3mm.
Nerūdijančio plieno vamzdžiai: 28mm, 33,7mm, 42,4mm ir 48,3mm.

Prekyba vykdoma Debreceno g. 48A. Klaipėda taip pat galima pirkti ir internetu Fitingis.lt

Tel. 8687 30839 arba info@fitingis.lt

Cinkuotas_vamzdis.jpg

Vamzdžių konstrukcijos augalų apsaugai nuo saulės

Vamzdžių konstrukcijos augalų apsaugai nuo saulės

Šios lengvai, greitai ir patikimai surenkamos vamzdžių kosntrukcijos, idelaus pasirinkimas siekiant augalus apsaugoti nuo saulės.
Ant šių vamzdžių konstrukcijų patogu naudoti šešėliavimo tinklą kuris ne tik saugo augalus nuo saulės, bet ir nuo paukščių, šerkšno, vėjo ir gausių kritulių.
Šios vamzdžių konstrukcijos sumontuojamis be suvirinimo - užveržiami cinkuoti fitingiai suteikia galimybė lengvam ir patogiam vamzdžių konstrukcijų montavimui. Konstrukcijoms dažniausiai naudojami cinkuoti vamzdžiai 60,3mm arba 48,3mm skersmens.
Daugiau informacijos apie užveržiamus fitingius rasite - čia 


Fitingiu montavimas

Greitas ir patikimas vamzdžių konstrukcijų montavimas su fitingiais

www.fitingis.lt galite įsigyti aukštos kokybės užveržiamus fitingius vamzdžių konstrukcijų montavimui.
Daugumą vamzdžių konstrukcijų sumontuosite greitai, lengvai ir patikimai be suvirinimo darbų.

Apsauginės tvorelės, atitvarai - fitingis.lt

Apsauginės tvorelės, atitvarai - fitingis.lt

Daugumoje sandėlių ir gamybos įmonių yra zonos kurias reikia atitverti nuo darbuotojų ar pašalinių asmenų patekimo. Taip pat reikia atskirti darbuotojų saugumo zonas nuo veikiančių įrengimų ar transporto priemonių judėjimo zonų.

Mes padedame įmonėms sukomplektuoti, pageidaujant ir įrengti apsaugines tvoreles, atitvarus, kolonų apsaugas. Tvorelėms dažniausiai naudojame nerūdijančio plieno arba milteliniu būdu dažytus vamzdžius kartu su užveržiamais fitingiais.
Fitingių dėka nereikia atlikti suvirinimo darbų, montavimas būna lengvas, greitas ir patikimas, tik su šešiakmapiu raktu.

Daugiau informacijos rasite  - čia 
Tel. 8687 30839
E-paštas: info@fitingis.lt


Apsaugi tvorelė
a
Apsauginė_tvorelė.jpg

Pastatomi nerūdijančio plieno lauko turėklai

Pastatomi nerūdijančio plieno lauko turėklai


www.fitingis.lt galite nusipirkti/užsisakyti nerūdijančio plieno sieninius ir pastatomus turėklus. 

Turėklai dažniausiai gaminami iš 42,4mm storio nerūdijančio plieno vamzdžių. Fitingis turėklai komplektuojami su užveržiamais nerūdijančio plieno fitingiais - lengvas, greitas ir patikimas turėklų sumontavimas be suvirinimo darbų. Kitas didelis šių turėklų privalumas - turėklai lengvai priderinami prie bet kokio laiptų nuolydžio kampo, turėklai su šarnyrine jungtimi.

Daugiau informacijos apie įvairius lauko laiptų turėklus rasite - čia

pastatom nerūdij plieno

Surenkamos stoginės automobiliams, dviračiams - fitingis.lt

Surenkamos stoginės automobiliams, dviračiams - fitingis.lt

Galite www.fitingis.lt įsigyti/užsisakyti lengvai, greitai ir patikimai surenkamas įvairių išmatavimų stogines automobiliui, dviračiams laikyti. Taip pat tai geras pasirinkimas norint įrengti autobusų laukimo stotelę.

Visos stoginės komplektuojamos su aukščiausios kokybės užveržiamais cinkuotais fitingiais, kurie patikimai užveržiami nerūdijančio plieno varžtu. Stoginių konstrukcijai naudojami cinkuoti arba milteliniu būdu dažyti vamzdžiai. 
Šių Fitingis stoginių privalumas - lengvai ir greitai sumontuojamos, galimas lengvas išmatavimų keitimas, pakartotinas medžiagų panaudojimas kitiems projektams.

Daugiau informacijos apie stogines rasite - čia

stoginė
stotelė

Modulinės vamzdžių ir jungčių sistemos - fitingis.lt

Modulinės vamzdžių ir jungčių sistemos - fitingis.lt

Modulinės vamzdžių ir jungčių sistemos - kas tai ?
Tai sistema leidžianti sujungti vamzdžius be suvirinimo darbų - jungtys užveržiamos varžtu. Tokiu būdu vamzdžiai sumontuojami greitai ir lengvai.
Šis būdas ypač tinkamas laikinoms konstrukcijoms arba konstrukcijoms kurios montuojamos jų paskirties vietoje. Taip pat tai tinkamas montavimo būdas kada montuojama pvz. cinkuotų vamzdžių sistema kuri būna ne dažoma - nes suvirinimo procesas dažniausiai pažeidžia cinko sluoksnį ir konstrukciją privaloma dažyti.
Dažnai modulinė vamzdžių sujungimo sistema yra pigesnis montavimo būdas už suvirinimą.

Renkantis šią modulinę sistemą svarbu atkreipti dėmesį į estetinę išvaizdą ir geometrinę formą. Daugumai gamintojų nepavyksta pagaminti lygaus paviršiaus ir natūralaus šviesaus cinko spalvos jungčių. Kaip ir nepavyksta pagaminti tikslios geometrinės formos jungčių, nes tai labai svarbu pvz. montuojant konstrukcijas stačiu kampu. Kitas svarbus techninis reikalavimas - jungtis turi būti užveržiama nerūdijančio plieno varžtu. 

Fitingis.lt e-parduotuvėje jūs rasite aukščiausios kokybės cinkuotas ir nerūdijančio plieno užveržiamas jungtis. 

Daugiau informacijos rasite - čia

Fitingis

Nerūdijančio plieno vamzdžių turėklai

Nerūdijančio plieno vamzdžių turėklai - patogiau ir pigiau už suvirintus turėklus

Brangstant metalams ir darbo jėgai. Sparčiai populiarėja užveržiami vamzdžių montavimo fitingiai su kuriais daugumą įvairių vamzdžių konstrukcijų galima sumontuoti svarankiškai. Nes ši modulinė vamzdžių montavimo sistema su fitingiais nereikalauja aukštos kvalifikacijos darbuotojų, nereikia atlikti suvirinimo darbų.

Ypač fitingiai populiarūs įvairios formos ir dydžio laiptų turėklų gamyboje. Nuo paprastų turėklų individalaus namo laiptams iki masyvių vamzdinių turėklų miesto aikščių dideliems laiptams. Nes tokie turėklai lengvai ir greitai sukomplektuojmai ir sumontuojami. Turėklai gali būti nerūdijančio plieno vamzdžių, cinkuotų vamzdžių ir milteliniu būdu dažyti.

Daugiau informacijos apie įvairius vamzdinius turėklus rasite - čia

laip turėkla
Vamzdiniai turėkl

Užveržiami nerūdijančio plieno fitingiai

Užveržiami nerūdijančio plieno fitingiai

Patogus, greitas ir tvirtas nerūdijančio plieno konstrukcijų montavimas su nerūdijančio plieno užveržiamais fitingiais.
Su šiais nerūdijančio plieno fitingiais galite pagaminti unikalius, stilingus turėklus, baldus, spinteles, lentynas, drabužių kabyklas ir dar daug ką.
Šie nerūdijančio plieno užveržiami fitingiai tinkami naudoti viduje ir lauke arba higieninėje aplinkoje - maitinimo įstaigose, sveikatos priežiūros įstaigose, baseinuose ir t.t

Daugiau informacijos apie nerūdijančio plieno fitingius rasite - fitingis.lt


Reklm NP
Nerūdijančio_plieno_fitingiai.jpg

Medžio plokščių montavimo fitingiai

Medžio plokščių montavimo fitingiai

Greitas, lengvas ir patikimas medžio/faneros/plastiko plokščių montavimas su užveržiamais fitingiais.
Dabar parodų, mugių, vaikų kambario ir kitus baldus galite pasigaminti be gręžimo ir varžtų sukiojimo. Plokščių tvirtinimui tereikia įsigyti Italų gamybos tvirtus ir estetiškos išvaizdos suveržiamus fitingius. Su kuriais įvairias plokštes 16-19mm storio sujungsite tik su vienu šešiakampiu raktu.
Plokščių tvirtinimo fitingiai tinkami naudoti viduje ir lauke. Jie pagaminti iš plastiko ir stiklo audinio mišinio yra tvirti ir suveržiami nerūdijančio plieno varžtu, galintys atlaikyti iki 120kg nuolatinę apkrovą.

Daugiau informacijos apie plokščių tvirtinimo fitingius rasite - fitingis.lt

baner

Industrinio stiliaus lentynos

Industrinio stiliaus surenkamos vamzdinės lentynos - fitingis.lt

www.fitingis.lt galite nusipirkti/užsisakyti lengvai, greitai ir patikimai sumontuojamas tvirtas lentynas ir stelažus.
Lentynos gaminamos iš cinkuoto, nerūdijančio plieno arba milteliniu būdu dažytų vamzdžių ir natūralaus medžio lentynų.

Lentynos ir stelažai gali būti pastatomi, pakabinami arba kombinuoto tipo.

Daugiau indormacijos apie lentynas ir stelažus rasite - čia

lentyna.jpg

Surenkamos drabužių kabyklos

Surenkamos drabužių kabyklos

Surenkamos vamzdinės drabužių kabyklos gaminamos iš cinkuotų, nerūdijančio plieno arba milteliniu būdu dažytų vamzdžių.
Kabyklos komplektuojamos su užveržiamais karšto cinkavimo aukštos kokybės fitingiais.

Tokio tipo drabužių kabyklos greitai, lengvai ir patikimai sumontuojamos.

Daugiau informacijos apie drabužių kabyklas rasite - čia
Pakaba

Ratukai su tvirtinimu į vamzdį

Pasukamas ratukas su stabdžiu ir plėtikliu, skirtas vidiniam tvirtinimui į vamzdį 33,7mm.

Patogus, greitas ir lengvas tokių ratukų montavimas - ratuko plėtiklis įstatomas į vamzdžio vidų ir plečiant plėtiklį įveržiamas į vamzdį. 

Pasukamas ratukas su stabdžiu, korpusas pagamintas iš presuoto lakštinio plieno, cinkuotas, pasukama galvutė su dvigubais rutuliniais guoliais, rato ašis su veržle.
Galima ratuko maksimali apkrova 75kg.

Tokius ratukus ypač tinka naudoti kartu su užveržiamais fitingiais vamzdžių konstrukcijų montavimui. 

Daugiau informacijos apie fitingius ir ratukus rasite - čia

Ratukas1
stelazas


Nerūdijančio plieno sieninis turėklas

Nerūdijančio plieno sieninis turėklas

E-parduotuvėje fitingis.lt galite įsigyti nerūdijančio plieno sieninius turėklus.
Kurie tinkami naudoti prie lauko laiptų ir viduje. Ypač šie turėklai tinka daugiabučių namų pirmame aukšte kaip papildomas turėklas ir prie laiptų į rūsį.
Visi turėklai komplektuojami su tvirtais karšto cinkavimo užveržiamais tvirtinimo fitingiais.
Turėklų porankis būna 33,7mm ir 42,4mm storio.

Daugiau informacijos apie sieninius turėklus rasite  - čia

Nerud plieno tureklas 424

PVC danga turėklų renovacijai

PVC danga turėklų renovacijai

Daugumoje anksčiau statytų daugiabučių laiptų turėklų porankio danga yra susidėvėjusi ir suplyšusi. Taip pat ir blogos išvaizdos.
E-parduotuvėjė fitingis.lt galite įsigyti Vokietijos/Lenkijos kompanijos PVC dangą turėklams įvairių spalvų. Rulone 25m ilgio PVC danga.
Ši danga lengvai uždedama ant turėklų porankių ją pašildžius iki 75-85 laipsnių celsijaus statybiniu fenu arba palaikius karštame vandenyje.

Daugiau informacijos apie PVC dangą turėklams rasite - čia

pvc danga turėklams

Krab tipo fitingiai kampuočių vamzdžių montavimui

www.fitingis.lt e-parduotuvėje galite įsigyti "Krab" tipo užveržiamas jungtis kampuočių 20x20; 25x25 ir 30x30 montavimui.
Krab jungtis - tai 2 cinkuotos 1,5mm storio metalo plokštės kurios tarpusavyje suveržiamos varžtais.
Šios jungtys idealiai tinka šiltnamių, reklamos rėmų ir kitų kampuočių kontsrukcijų montavimui.

Daugiau informacijos rasite -  čia

Krabas.jpg

Užveržiami cinkuoti fitingiai vamzdžių konstrukcijoms

Užveržiami cinkuoti fitingiai vamzdžių konstrukcijoms

Lengvas, greitas ir patikimas vamzdžių konstrukcijų sujungimas su fitingiais.
Kalaus ketaus cinkuoti užveržiami fitingiai tinka naudojimui lauke ir viduje. Fitingiai užveržiami nerūdijančio plieno šešiakampiu raktu. Rekomenduojama fitingius užveržti 39-40Nm sukimo momento jėga.
Platus fitingių panaudojimas:
Reklamos rėmai ir stendai
Turėklai ir atitvarai
Gardai ir narvai
Baldų ir sporto įrangos konstrukcijos 
Ir dar daug kur kitur ...

Daugiau informacijos - https://www.fitingis.lt/produktai

laipttur

Surenkami reklamos stendai

www.fitingis.lt galite įsigyti lengvai ir greitai surenkamus reklamos stendus.
Tokie stendai lengvai transportuojami ir reklamos vietoje greitai surenkami - stendai su užveržiamomis kalaus ketaus cinkuotomis jungtimis.
Daugiau informacijos rasite čia

reklam remas

Cinkuoto metalo turėklai daugiabučiams

Cinkuoto metalo turėklai daugiabučių ir kitų objektų laiptams.

Šie turėklai yra paprasto dizaino ir lengvai surenkami. Pagrindinė turėklų ypatybė - jie su šarnyrinėmis jungtimis ir lengvai priderinami prie esamo laiptų nuolydžio. 
Standartinis turėklas susideda iš dviejų cinkuotų vamzdžių 33,7m skersmens ir trijų kalaus ketaus cinkuotų užveržiamų jungčių su nerūdijančio plieno varžtu. 
Porankio ilgis 1,5m, statramsčio aukštis 1m.

Galime pagaminti ir kitokių išmatavimų turėklus.

Kontaktai: info@fitingis.lt  tel. 8687 30839

Daugiau informacijos apie turėklus rasite čia

sarntur

Suveržiamos jungtys kampuočiams

Suveržiamos ketaus, cinkuotos jungtys kampuočiams

Dabar daugumą metalo konstrukcijų iš kampuočių vamzdžių galite sumontuoti be suvirinimo. Naudodami kalaus ketaus cinkuotas suveržiamas jungtis, kampuočius sujungsite greitai, lengvai ir patikimai.
Kitas didelis tokių suveržiamų jungčių privalumas, jas galima naudoti pakartotinai.
Ir nereikia stebėtis kada dažnai galutinis rezultatas su suveržiamomos jungtimis ir cinkuotais vamzdžiais bus pigesnis už kampuočių montavimą su suvirinimu. Kadangi suvirinimo darbams kokybiškai atlikti reikalingas kvalifikuotas darbuotojas, iškyla problemos su didesnių išmatavimų konstrukcijų transportavimu, suvirintos konstrukcijos dažnai turi būti dažomos.

Nes reikia pabrėžti, kad cinkuotų metalų nerekomenduojama montuoti naudojant suvirinimo metodą. Dėl šios priežasties būna naudojami rūdijantys metalai, kuriuos privaloma padengti antikorozine danga.

Daugiau informacijos rasite www.fitingis.lt

Baneris 4

Laikini statybų, lauko ir pramoniniai turėklai

Laikini statybų, lauko ir pramoniniai turėklai

Gyvenamųjų namų statybų metu privalomi apsauginiai laiptų turėklai ir pavojingų zonų aptvėrimai. Su kalaus ketaus užveržiamomis jungtimis galima sukomplektuoti daugkartinio naudojimo turėklus.
Lauke naudojami laiptų turėklai, pandusų turėklai ir įvairūs aptvėrimai.
Parmonės objektuose daug kur reikia apsauginių turėklų ir įvairių zonų atitvėrimų, įvairių angų ir tarpų aptvėrimų.

www.fitingis.lt elektroninėjė parduotuvėje galite nusipirkti arba info@fitingis.lt užsisakyti kalaus ketaus, karšto cinkavimo jungtis, kurių komplekte yra nerūdijančio plieno varžtas. Su šiomis jungtimis, naudodami cinkuotą vamzdį galėsite sumontuoti be suvirinimo ir dažymo darbų įvairaus lygio ilgaamžius turėklus ir atitvėrimus.

pramonatitver

laipttur
atitver

Kirsto-tempto tinklo gamyba Lietuvoje

2020 metų pabaigoje, MB Mereneta pradėjo kirsto-tempto tinklo gamybą Lietuvoje.


MB Mereneta investavusi į naują įrangą, pradėjo gaminti kirstą-temptą tinklą iš aliuminio, juodo ir cinkuoto plieno taip pat ir iš Corten markės plieno.

Nors tokio tinklo gamyba yra pakankamai sudėtingas procesas. Bet kirstas-temptas tinklas šiuo metu sparčiai populiarėjantis ne tik Lietuvoje bet ir visoje Europoje.

Keletas kirsto-tempto tinklo privalumų:
 • Stiprumas ir standumas: tinklas skirtas nuolatiniam mechaniniam įtempimui;
 • Mažas savitasis svoris: tinklas lengvesnis už pintus ir virintus tinklus;
 • Atsparumas korozijai, ekstremalioms temperatūroms;
 • Tinkamas suvirinimui;
 • Deformavus vieną grandį, tinklas nepasileidžia ir išlieka stabilus;
 • Gamybos procesas beveik be atliekų;
Kirsto-tempto tinklo naudojimo sritys:
 • Gardams, narvams ir voljerams
 • Tvoroms 
 • Apsauginiams gaubtams ir skydams
 • Medžiagų sijojimui
 • Laiptams
 • Interjero elementams
 • Ir dar daug kur kitur
Daugiau informacijos - www.mereneta.lt

Kreipkitės e.paštu - info@mereneta.lt 
arba paskmbinkite tel. 8687 308 39


FOTO2

www.fitingis.lt - prekyba veržiamomis jungtimis

Kalaus ketaus, cinkuotos veržiamos jungtys

Nuo šiol vamzdžių konstrukcijų surinkimo darbus galite atlikti be suvirinimo darbų. Jungtys suveržiamos tik vienu šešiakampiu raktu. Vienas nerūdijančio plieno varžtas gali atlaikyti iki 900kg apkrovą.
Jungtys gali būti naudojamos viduje ir lauke.
Šių cinkuotų veržiamų jungčių labai platus panaudojimas:
 • Reklamos stovai
 • Gardai ir narvai
 • Baldų konstrukcijos
 • Stelažai ir lentynos
 • Ir dar daug kur ....

Daugiau informacijos rasite www.fitingis.lt

www.fitingis.lt

Atgal
delfi logo rgb
facebook
gmail
youtube
lrytas