Apsaugos systemos

Apie mus
Mes esame puikūs savo srities specialistai, todėl mūsų paslaugomis naudojasi ne tik privatūs asmenys, įvairios įmonės, bet ir valstybinės institucijos. Mūsų siekis – dirbti sparčiai bei sklandžiai, todėl organizuojame ir vykdome savo veiklą pagal įvairias verslo valdymo sistemas.

Kiekvienam klientui siūlome tik tas prekes ir paslaugas, kurios labiausiai tenkina poreikius. Dėka plataus prekių ir paslaugų asortimento galime pasiūlyti konkurencingą kainą. Visas prekes reguliariai gauname tik iš patikimų tiekėjų. Mūsų specialistai ne tik patars, sukomplektuos, bet ir sumontuos įrangą bei aptarnaus gedimo atveju.

Tik įmonė, kuri ir parduoda, ir komplektuoja, ir pati įrengia apsaugos bei priešgaisrines sistemas, gali suprojektuoti lanksčią, kliento poreikius atitinkančią sistemą.

Šiuo metu yra vykdomas apsaugos sistemų montavimas mokymo įstaigose, prekybos centruose, bei privačiame sektoriuje. Mūsų klientams teikiame pagalbą visą parą, tvarkydami apsaugos arba priešgaisrinių sistemų gedimus, galite drąsiai kreiptis į mūsų specialistus bet kuriuo paros metu ir jie tikrai išspręs jūsų problemas.

Kontaktai:

Deividas
867677074
Miestas: Vilnius
email
Apsaugos systemos
delfi logo rgb
facebook
gmail
youtube
lrytas