SCENŲ KONSTRUKCIJOS, pakyloms, renginiams, koncertams

Žiūrėti visus skelbimus EuroEGO UAB
€ 1 000.00

Aliumininės konstrukcinės sistemos parodoms, mugėms, koncertams, kitiems viešiems renginiams.

http://www.euroego.lt/home/scenu-konstrukcijos/

Išsakykite mums savo pageidavimus, o mes pasirūpinsime techniniais dalykais – konstrukcijų projektavimu, gamyba ir paruošimu, 3D vizualizacija, apipavidalinimu, galime įkomponuoti reklaminius eksponatus.

Konstrukcijos lengvos ir kompaktiškos, paprastai montuojamos – todėl pasiruošimas renginiui ar tvarkymasis po jo ilgai neužtruks. Ant jų galite kabinti apšvietimą, LED ekranus, projektorius, monitorius, parodoje pristatomą produkciją.

Stendų sistema X - konstrukcijos:
http://www.euroego.lt/home/stendu-sistema-x/

Taip pat siūlome: stendai parodoms ir mugėms, reguliuojamo aukščio reklaminiai stendai, prekybiniai stendai, stoveliai su virvėmis atitvėrimui. Parodos, prekybinės vitrinos, ekspoziciniai stendai mokykloms, lankstūs magnetiniai stendai parodoms. Vidaus ir lauko reklama, mobilūs atitvarai renginiams, plastikiniai ir aliuminiai rėmai, konferencijų ir renginių įrengimas. Reklaminiai barjerai su reklama, ES paramos skydų ir stendų gamyba, prezentaciniai stalai, informaciniai ir reklaminiai stendai. Degustaciniai staliukai ir stalai, foto sienelių nuoma, besisukantys stovai, info barai. Vienpusiai ir dvipusiai stendai, brošiūrų laikikliai, mobilūs parodų stendai.

UAB EuroEGO
info@euroego.lt
Tel. nr. +37060631237, +37060512959

Kontaktai:

Internetinė svetainė: www.euroego.lt

EuroEGO UAB
860631237
Miestas: Vilnius
email
SCENŲ KONSTRUKCIJOS, pakyloms, renginiams, koncertamsSCENŲ KONSTRUKCIJOS, pakyloms, renginiams, koncertamsSCENŲ KONSTRUKCIJOS, pakyloms, renginiams, koncertams
delfi logo rgb
facebook
gmail
youtube
lrytas