Moduliniai stendai, parodos, mugės - Stendų sistema X

Žiūrėti visus skelbimus EuroEGO UAB
€ 500.00

Stendų sistema X - tai konstrukcijos iš aliuminio su apsauginiu plastiko sluoksniu. Naudojamos mobiliose parodose stendų montavimui.

http://www.euroego.lt/home/stendu-sistema-x/

Šios konstrukcijos – itin praktiškos, nes iš vienos konstrukcijos galima surinkti įvairius stendus, priklausomai nuo turimos vietos ar pristatomos produkcijos. Plakatų gamyba – viena pigiausių, todėl informaciją galėsite atnaujinti neišleisdami daug pinigų. CROSS ir TRUSS konstrukcijos paprastai surenkamos, nes viskas, ko reikia sujungimui, jau yra įkomponuota. Pervežimas taip pat nesukels problemų, nes konstrukcijos lengvos ir kompaktiškos (kai kurios net gali susiploti).

Scenų konstrukcinė sistema:
http://www.euroego.lt/home/scenu-konstrukcijos/

Ekspozicijų stendai parodoms, info stalų nuoma, vidinės ir išorinės reklamos gamyba, mobilūs degustaciniai staliukai. Atitvėrimo sistemos, stendai prezentacijoms ir renginiams, atitvarų nuoma, stulpeliai su virvėmis. ES paramos stendai, spauda ant tentų ir audinio, surenkami stendai, foto nuotraukų redagavimas. Konferencijos ir jų įranga, reklaminės vėliavos ir vėliavų stiebai, reklaminiai stalai, atitvarai eilėms. Nestandartiniai stendai mugėms, parodų stendų įrengimas, barjerai su logotipu, apsauginės tvorelės. Vidaus ir lauko atitvarai, ekspozicijų ir parodinių stendų projektavimas, iškabos ir jų gamyba.

UAB EuroEGO
Tel. nr. 860631237, 860512959
E-mail info@euroego.lt

Kontaktai:

Internetinė svetainė: www.euroego.lt

EuroEGO UAB
860631237
Miestas: Vilnius
email
Moduliniai stendai, parodos, mugės - Stendų sistema XModuliniai stendai, parodos, mugės - Stendų sistema XModuliniai stendai, parodos, mugės - Stendų sistema X
delfi logo rgb
facebook
gmail
youtube
lrytas