Vasarinių padangų prekyba Lietuvoje auga

Išsirinkti patikimas, kokybiškas bei ilgalaikes vasarines padangas nėra sudėtinga. Pirmiausia, turite žinoti ko tiksliai norite ar bent jau ko tikitės. Vairuotojai, kurie dažniausiai keliauja gerai valomais užmiesčio keliais, autostradomis, greitkeliais ar dažnai vyksta į kitas užsienio šalis, turėtų rinktis kieto gumos mišinio padangas. Jeigu daugiausiai važinėjate mieste, geriausiai tiks minkštos gumos mišinio padangos, kadangi jos suteiks komforto bei tyliai riedės. Nepamainomas dalykas, retai valomuose keliuose užmiesčio keliuose, dygliuotos padangos. Ant ledo ar plikledžio stabdymo laiką sutrumpina net iki 30-40 procentų. Išsirinkti iš dominančių variantų visada padės parduotuvių konsultantai padanguparduotuve.lt

Padangos pagal vairavimo stilių

Produktų kiekis parduotuvėse stebina. Tačiau, ne visi vairuotojai žino, kokias vasarines padangas naudoti geriausia. Nurodyti ar pasakyti geriausią padangų prekės ženklą sunku, kadangi produkcijos kiekis platus. Visi gamintojai konkuruoja tarpusavyje, išrasdami vis geresnės kokybės padangas. Kaina vis dar išlieka pagrindinis kriterijus, renkantis vasarines padangas. Rinktis padangas vien tik pagal protektorių nederėtų, kadangi tai tik viena iš sudėtinių dalių, geriausia atkreipti dėmesį į gumos mišinio sudėtį ir karkaso struktūrą. Ne kiekvienas galėtų vos pažiūrėjęs ar palietęs padangą, nustatyti ji minkšta ar kieta, todėl neretai tenka pasikliauti pardavėjais bei gamintojų pateikta informacija. Kokybiškas vasarines padangas galite įsigyti padanguparduotuve.lt. Naujos padangos turi savo reglamentavimo tvarką ir prie kiekvienos padangos yra priklijuojamas lipdukas ar nupieštas žymėjimas.

Padangos internetu

Nuo šiol padangas galima įsigyti ne tik pardavimo vietose ar iš spaudoje pateiktų skelbimų. Padangos internetu, geriausias variantas tiems vairuotojams, kurie nemėgsta laiko gaišti eilėse ar laukiant konsultantų. Padangas lengvai užsisakysite Jums palankiu metu ir norimu adresu. Padangas gali įsigyti ne tik miesto gyventojai, ypač patogu užmiesčio gyventojams. Svarbu žinoti, kad pardavėjai internetu prekiauja ne tik naujomis, bet ir naudotomis ar restauruotomis padangomis. Pastebėjus gamintojo broką, prekes galima nedelsiant grąžinti. Kainas bei prekes internetu lengva palyginti ir ieškoti priimtiniausio varianto, todėl nebus sunku kontroliuoti savo išlaidas. Jeigu žinote ko ieškote, užsakymas trunka vos kelias minutes. Taigi, kelionė į parduotuvę atperka pristatymą į namus. Tai vairuotojams, kurie taupo savo laiką, pinigus ir nervus.

Padangų kainų skirtumai

Naujos padangos gali kainuoti pigiau. Kai pardavėjui nereikia nuomotis prekybai pritaikytų patalpų, samdyti pardavėjų, internetines parduotuves atidaro tie, kurie nusprendžia, kad dirbti be tarpininkų yra patogiau. Dauguma vairuotojų žino, kad padangas reikia keisti kas 4-6 metai, kadangi jos praranda savo charakteristikas. Investuodami pinigus į senas padangas būtų neprotinga.

Kontaktai:

Internetinė svetainė: padanguparduotuve.lt/

reklamavadyba
8 614 82222
Miestas: Vilnius
email
Vasarinių padangų prekyba Lietuvoje augaVasarinių padangų prekyba Lietuvoje augaVasarinių padangų prekyba Lietuvoje auga
delfi logo rgb
facebook
gmail
youtube
lrytas